Європейська Академія

Європейська академія (Academia Europaea) — громадська неурядова організація, покликана об'єднати вчених всіх європейських країн. Була створена в 1988 в рамках концепції «Загальноєвропейського дому» і об'єднаної Європи. Академія включає секції з усіх основних розділів природних і гуманітарних наук . Академія видає журнал The European Review.

Європейська Академія
Тип академія
Засновано 1988
Країна  Велика Британія
Штаб-квартира Senate Housed[1]
Керівник Sierd Cloetinghd
Членів 3885[2]
Вебсайт ae-info.org

 Європейська Академія у Вікісховищі

Концепція «Європейської Академії Наук» виникла на зустрічі в Парижі європейських міністрів науки в 1985. Потім в червні 1986 організувало зустріч в Лондоні ряду вчених, громадських і політичних діячів, де була схвалена ідея створення академії.

Європейська академія була заснована на зборах, що проходили в Кембриджі у вересні 1988. Першим президентом було обрано Арнольда Берджена. Міністр науки Франції Юбер Кур'єн став другим президентом Академії. Перше пленарне засідання проходило в Лондоні в червні 1989, в той час Академія вже налічувала 627 членів.

Станом на 2010 до складу Академії входять близько 2000 відомих європейських учених, у тому числі понад 40 нобелівських лауреатів, з 35 європейських і 8 неєвропейських країн.

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.