Азеркіни

Азеркіни (англ. otherkin, від other — «інший», kin — «рід»), або іншорідні, — поняття, яке описує істот, людське тіло котрих не відповідає особистості, внутрішньому стану або душі людини. Азеркіни, як правило, ідентифікують себе з міфологічними або фантастичними істотами (ельфи, феї, янголи, демони, дракони, іншопланетяни, вампіри тощо).

«Ельфійська Зірка», або «Зірка Феї» — один із символів азеркінів

Історія

Феномен азеркінства виник задовго до появи інтернету. Термін зафіксований наприкінці 1980-х років, коли люди, які відчували себе всередині ельфами[1], почали об'єднуватись у спільноти. Перший інтернет-ресурс для азеркінів виник у 1990 році під назвою «Digest Elvenkind». Його творцем був невідомий студент з Університету Кентуккі. Термін «азеркін» почав застосовуватися з 1996 року як визначення людей «з іншою сутністю», яка перебуває поза їхньої біологічної природи та буденного життя.

Самоідентифікація

Найбільш поширеними видами азеркінів уважаються теріантропія і драконність. Іншою стороною може бути будь-який образ, з яким людина відчуває близькість, наприклад вигадана істота, персонаж книги або фільму. Види зв'язку також відрізняються. Найбільш поширене пояснення: душа істоти потрапила не в те тіло, не в той час або навіть не в той світ. Серед інших пояснень спадковість (серед нащадків людини була конкретна істота), реінкарнація (душа істоти переселилася в тіло людини і згадує своє минуле життя), перетворення (наприклад, кіцуне набуло образу людини).

Інша сторона може проявляти себе не лише у почуттях особистості, а й у житті людини (якісь особливі риси). Дуже невелика кількість азеркінів уважає, що їхнє людське тіло теж має відмінності[2].

Див. також

Посилання

  1. Meet the Woman Who Identifies as an Elf. youtube.com. Good Morning Britain.
  2. Jelinek, Kirsten (31 грудня 2020). 'Mermaids' donning tails appearing on Sydney beaches. Mail Online. Процитовано 24 січня 2021.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.