Бабич Дмитро Олексійович

Бабич Дмитро Олексійович (нар.14 липня 1980 р. в місті Калинівка, Вінницької області) — український політичний та громадський діяч, підприємець. Займається реалізацією програм з альтернативної енергетики.

Бабич Дмитро Олексійович
депутат Київської обласної ради
2010  2015
депутат Тростянецької районної ради у Вінницькій області
2005  2007
Віце-президент Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України
 
Народження: 14 липня 1980(1980-07-14) (41 рік)
Калинівка, Україна
Країна:  Україна
Освіта: Київський інститут міжнародної економіки та підприємництва
Київський національний торговельно-економічний університет

Ранні роки

Народився 14 липня 1980 року в місті Калинівка Вінницької області. Будучи дитиною, переїхав з батьками у Якутськ, де тато отримав роботу. В Якутську пішов у школу і провчився там до 7-го класу. Закінчував школу вже в рідній Калинівці.

Про дитинство в мене дуже яскраві і колоритні спогади. На свято 1-ше вересня у якутському місті Кизил Сир падав сніг і розпочиналась зима, яка тривала по 6-8 місяців. Закривали школу лише при температурі нижче -55 градусів. Літо було коротке і спекотне, а навколо дуже багато комарів та мошкари. Зате в лісі багато різних ягід, а ще вовки та ведмеді... Часто на літо приїздили в Україну та в Казахстан, де в мене велика родина. Там перед нашим домом відкривався неймовірний краєвид на гори Джунгар-Алатау (гірська система Казахстана між Алтаєм та Тянь-Шанем), а за домом були степи та поля, де ми з братами та сестрами катались на конях

Освіта

У 2004 році закінчив Київський інститут міжнародної економіки та підприємництва за спеціальністю «Економіка і підприємництво».

Другу вищу освіту здобув у 2008 році в Київському національному торговельно-економічному університеті, спеціальність «Економіка підприємства».

«Професію вибирав інтуїтивно. Завжди приваблювала перспектива займатись власною справою, пошук нових можливостей і не стандартних рішень. Тому й зупинив свій вибір на економічних науках. А ставши депутатом Київської обласної ради, прагнув відповідати викликам нової посади, що потребує певних знань та вмінь, тому вступив у Національну академію державного управління при Президентові України на спеціальність «Управління суспільним розвитком», яку закінчив у 2014 році».

Не зупиняючись на досягнутому, Дмитро Бабич продовжив навчання і в 2015 році став випускником Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова, спеціальність «Електротехнічні системи електроспоживання».

Особисте життя

Батько — Бабич Олексій Леонідович (1957 р.н.) Мати — Бабич Батіма Нігметівна (1960 р.н.). Сімейний стан: одружений, виховує доньку.

Бізнес-кар'єра

Ще будучи студентом, Дмитро Бабич починає працювати в ТОВ «Ферум» заступником директора, а згодом і на посаді комерційного директора. (Загалом, працював на даному підприємстві з березня 1998 р. по квітень 2008 р.)

У 2008 році стає радником Міністра охорони навколишнього природного середовища України.

Згодом, з 2008 по 2009 рік працює начальником Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області.

Протягом трьох років до жовтня 2012 року очолює наглядову раду ТОВ «Гніванський шиноремонтний завод»

З 2012 р. по 2013 р. працює директором з розвитку в ТОВ «Подільська енергетична компанія».

У 2014 р. — заступник генерального директора ТОВ «Вінниця енергосервіс».

З 2015 р. по теперішній час — голова наглядової ради ТОВ «ЄВРОСОЛАР».

З 2005 року співвласник ТОВ «Острозька вода».

Акціонер та співвласник компаній з альтернативної енергетики: «ЄВРОСОЛАР», «Вінниця-енергосервіс», «Подільська енергетична компанія».

"Після заснування компанії "Вінниця-енергосервіс" та відкриття нашої першої сонячної електростанції, майже одразу зіткнулись з сильним адміністративним тиском. Після трьох місяців роботи почались тотальні перевірки, зросли податки, зрізали тариф (ціну на "зелену" енергетику). Місцева влада чинила тиск, щоб ми заводили її представників в засновники компанії. В Європі для молодих компаній в цій галузі існують преференції та податкові канікули, а у нас в таких умовах не кожен ризикне працювати. Тільки чесна робота по всіх стандартах і законах допомагає відбивати постійні атаки від різних держструктур... Наша компанія вже вийшла на міжнародний ринок. На даний час ведемо енергетичні програми в Казахстані, співпрацюємо з їх компаніями, надаємо консультаційні послуги".

Політична і громадська діяльність

На даний час Дмитро Бабич є радником з питань енергоефективності голови Рівненської обласної ради.

Був депутатом Тростянецької районної ради у Вінницькій області (2005—2007 рр.) та депутатом Київської обласної ради в 2010—2015 році.

В 2015 році на місцевих виборах балотувався, як самовисуванець, на посаду міського голови Ржищева (місто обласного підпорядкування в Київській області). За результатами голосування посів друге місце, програвши 200 голосів діючому меру.

В 2010 році заснував Благодійний фонд «Добрі справи».

З 2013 року Дмитро Бабич очолив Громадську організацію «Всеукраїнське культурне товариство казахів».

З 2015 року — голова Громадської організації «Чесна справа».

"У мене завжди була активна громадянська позиція та власне бачення розвитку нашої держави. Великою мірою власний бізнес, як окремий мікросвіт, теж формує розуміння основних проблем, потреб і шляхів розвитку суспільства. Моє рішення розпочати політичну кар'єру - це бажання створити реальні механізми для реалізації якісних реформ, через які розпочнуться конкретні позитивні зміни в нашій країні".

Хобі

Більярд, вільна боротьба. В 2015 році став Віце-президентом Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України.

Державні нагороди та відзнаки

Активна професійна діяльність (проекти в сфері альтернативної енергетики) та громадська робота були відзначені державними нагородами: Почесна грамота Київської обласної державної адміністрації;

Подяка Київської обласної ради;

ОРДЕН «За високий професіоналізм» Всеукраїнського фонду сприяння міжнародному спілкуванню «Українське народне посольство»;

ОРДЕН Святого Миколая Чудотворця ІІІ ступеня вручений Українським народним посольством.

Публікації у ЗМІ

Корисні посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.