Блокчейн асоціація України

Блокчейн асоціація України, (БАУ, також Асоціація «Блокчейн України»)  — некомерційна організація, яка створена на початку 2018 року з метою активного поширення та сприяння інтеграції технології блокчейн в економіку України. [1] Президент БАУ — український підприємець і громадський діяч Михайло Чобанян. [2]

Асоціація "Блокчейн України"
(БАУ)
Дата заснування 2018
Голова президент БАУ Михайло Чобанян
Ключові особи виконавчий директор Наталя Дрік
Адреса Київ, вул. Верхній Вал, 10
Офіційний сайт bau.ai

Діяльність

Блокчейн Асоціація України започаткувала суспільний діалог з метою сприяння якнайшвидшого запровадження блокчейн в економіку України. Для цього в рамках своєї діяльності БАУ створила низку робочих груп. Наприклад, в першій половині 2018 року представники БАУ разом із іншими експертами взяли участь в роботі над законопроектом про віртуальні валюти (в тому числі — криптовалюти) та розподілений реєстр (блокчейн).[3][4][5]

Серед інших завдань БАУ: розбудова стратегічного партнерства з професійними гравцями, захист їх інтересів, а також інтересів громадськості;

підвищення обізнаності громадськості та розширення її доступу до технологій;

надання учасникам асоціації можливості висловлювати своє бачення з удосконалення слабких елементів економічної, соціальної, державної політики України;

доступ до освітньої бази, співавторства, до організації та результатів науково-дослідницької діяльності;

надання професійної експертизи в широкому спектрі компетенцій учасників крипторинку, держструктур і регуляторів;

представництво України на міжнародній арені.

Членство в Блокчейн Асоціації України

Членами БАУ можуть бути будь-які суб'єкти господарювання, господарські та громадські об'єднання, сфера діяльності яких пов'язана з блокчейном.[6] Для вступу в «Блокчейн Асоціацію України» потрібно заповнити анкету учасника (члена), надати виписку з єдиного державного реєстру, копію статуту, підписати договір.

Примітки

  1. Асоціація Блокчейн України. Opendatabot.com. Opendatabot. 26-07-2018. Процитовано 3-08-2018.
  2. Євген Шишацький (27-04-2018). 7-й кілометр на крипті. Топ-5 тез Михайла Чобаняна на iForum. Biz.Liga.net (рос.). ЛІГА.Бизнес. Процитовано 3-08-2018.
  3. Олександра Романюк (13-05-2018). Секрети криптовалют: ринок в Україні вже поділився на "легальний" і "нелегальний". Segodnya.ua. Сьогодні. Процитовано 3-08-2018.
  4. Валерія Маліцька (20-07-2018). Криптовалюта і блокчейн в Україні: міфи, рішення та перспективи. fakty.ictv.ua. Факти. Процитовано 3-08-2018.
  5. Михайло Чобанян (17-05-2018). Криптовалюта Facebook як загроза нацбезпеці. biz.nv.ua. НВ Бізнес. Процитовано 3-08-2018.
  6. Чотири криптобіржі створюють саморегульовану асоціацію для індустрії цифрових товарів (російською). CoinTelegram. 22 серпня 2018. Архів оригіналу за 22 серпня 2018. Процитовано 22 серпня 2018.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.