Всесвітня асоціація вітрової енергетики

Всесвітня асоціація вітрової енергетики (ВАВЕ) - це міжнародна некомерційна асоціація, що представляє вітроенергетичний сектор у всьому світі, з членами у 100 країнах, серед яких провідні національні та регіональні асоціації вітроенергетики. Організація працює на просуванні та впровадженні в усьому світі технологій вітроенергетики та виступає за майбутню енергетичну систему, засновану на відновлюваній енергії .

Історія

Всесвітня асоціація вітроенергетики ВАВЕ була заснована в 2001 р. [1] як міжнародна організація всесвітнього просування енергії вітру і має широке суспільне представництво та інтерес до використання енергії вітру в усьому світі. Членами-засновниками ВАВЕ є національні асоціації вітроенергетики багатьох країн. До інших членів належать консультаційні фірми, наукові установи, лабораторії, академіки, студенти, любителі вітроенергетики та постачальники обладнання.

Членство

Існують різні категорії членства:

  • Звичайні члени: асоціації вітроенергетики
  • Наукові члени: науково-дослідні інститути
  • Корпоративні члени: компанії та державні органи
  • Окремі члени

ВАВЕ має понад 600 членів у понад 100 країнах з усіх континентів (станом на листопад 2019 року).

Організаційна структура

ВАВЕ керує радою, яка наразі складається з президента Пітера Ра [2] з Австралії та віце-президентів з усіх континентів. Повний список членів правління ВАВЕ, які представляють усі континенти, можна знайти на вебсайті ВАВЕ www.wwindea.org.

Штаб-квартира

Головний офіс ВАВЕ розташований у Бонні, недалеко від Кампусу ООН, яким керує Генеральний секретар Штефан Ґсенґер .

Обговорення міжнародної політики

ВАВЕ - це голос, що підтримує енергію вітру та інші відновлювані джерела під час енергетичних конференцій та в ЗМІ по всьому світу. Заяви ВАВЕ, так само як і резолюції Всесвітньої конференції з вітрової енергетики (ВКВЕ), були прийняті під час міжнародних обговорень і є керівними для органів, які приймають політичні рішення. ВАВЕ також брала участь у Міжнародній конференції з відновлюваних джерел енергії 2004 р. (Бонн, червень 2004 р.) Та в міжнародній конференції з відновлюваної енергетики (BIREC) у Пекіні 2005 року.

ВАВЕ отримала спеціальний консультативний статус в ООН у 2007 році, була акредитована в РКЗК ООН і співпрацює з такими організаціями, як ЮНЕП, ЮНЕСКО, ЮНДЕСА, МЕА та Світовий банк. З 2003 року він підтримує ініціативу щодо створення Міжнародного агентства з відновлюваної енергетики (IRENA), яке було засноване в Бонні 26 січня 2009 року.

ВАВЕ - член-засновник Міжнародного альянсу з відновлюваної енергетики (IREA), що складається з Міжнародної асоціації гідроенергетики (IHA), Міжнародного товариства сонячної енергії (ISES), Міжнародної геотермальної асоціації (IGA) і з червня 2009 року Всесвітньої асоціації біоенергетики (WBA). ВАВЕ співпрацює з іншими міжнародними організаціями з відновлювальної енергетики. Наприклад, вона представлена в керівному комітеті глобальної політики REN21 і є членом Всесвітньої ради з відновлюваної енергії (WCRE).

Всесвітня конференція з вітрової енергетики (ВКВЕ)

ВАВЕ щороку організовує Всесвітні виставки та конференції з вітроенергетики на різних континентах. ВКВЕ відбулися у Берліні (Німеччина) у 2002 році, Кейптаун (Південна Африка) у 2003 році та Пекіні (Китай) у 2004 році. У третьому ВКВЕ у Пекіні взяли участь понад 2000 учасників, що стало найбільшою вітровою подією, що коли-небудь проводилася за межами ЄС та США. Четвертий ВАВЕ відбувся в Мельбурні (Австралія). У 5-му ВКВЕ в Нью-Делі, Індія, з 6 по 8 листопада 2006 р. Брали участь майже 2000 делегатів з усього світу. Шостий ВКВЕ відбувся в Мар-дель-Плата (Аргентина) у жовтні 2007 року, спільно організований Аргентинською асоціацією вітрової енергетики (AAEE) та ВАВЕ (див. www.wwec2007.org).

У червні 2008 року в Кінгстоні (Онтаріо, Канада) відбулася 7-а спеціальна тема "Сила громади", спільно організована Асоціацією сталої енергетики Онтаріо (OSEA), коледжем Сент-Лоренс (SLC, Кінгстон) та ВАВЕ (див. www.wwec2008.com)

23-25 травня 2009 року ВКВЕ2009 було організовано разом з Корейською асоціацією вітроенергетики на острові Чеджу, Південна Корея.

ВКВЕ2010 проходила у Стамбулі (Туреччина) з 15 по 17 червня 2010 року під темою «Масштабна інтеграція вітроенергетики».

ВКВЕ2011 проходила у Каїрі (Єгипет) з 31 жовтня по 2 листопада 2011 року під темою "Екологізація енергії: перетворення пустель у електростанції" (www.wwec2011.net).

ВКВЕ2012 проходила у Бонні (Німеччина) 3–5 липня 2012 року на тему «Сила громади - сила громадян» (www.wwec2012.net).

ВКВЕ2013 проходила у Гавані (Куба) 3–5 червня 2013 року під темою «Відкриття дверей для Карибського вітру».

ВКВЕ2014 проходила у Шанхаї (Китай) з 7 по 9 квітня 2014 року на тему "Розподілене покоління: відповідність попиту та пропозиції".

ВКВЕ2015 відбулася в Єрусалимі з 26 по 28 жовтня 2015 року під темою "Інновації для 100% відновлюваної енергії".

ВКВЕ2016 проходила у Токіо з 31 жовтня по 2 листопада 2016 року.

ВКВЕ2017 відбувся в Мальме, Швеція, у червні 2017 року.

Ці конференції мали глибокий вплив на політичний простір вітроенергетики відповідних країн. Китай розпочав свою програму вітроенергетики після ВКВЕ2004, що відбулася в Пекіні, і станом на 2013 рік країна лідирувала у вітроенергетичних установках. Конференція в Індії в 2006 році мала надзвичайну глобальну участь і на ній виступив тодішній президент Індії - почесний доктор Абдул Калам. Крім того, у рамках ВКВЕ2006 було проведено конкурс живопису за участю школярів з усього Делі. Це сприяло підвищенню рівня обізнаності про енергію вітру серед дітей, які навчаються в школі. Наслідком ВКВЕ2008 у Кінгстоні стало запровадження першого тарифного законодавства у Північній Америці, Закону про зелену енергію в Онтаріо.

Примітки

  1. World Wind Energy Association created
  2. Gsänger, Stefan. Secretary General. World Wind Energy Association (WWEA). WWEA Website. Процитовано 31 жовтня 2011.

Зовнішні посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.