Військовий коледж сержантського складу (ВІТІ)

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації — навчальний заклад І — ІІ рівнів акредитації, створений на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації у 2010 році з розміщення у м. Полтава.

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації
(ВКСС ВІТІ)
Засновано 18 травня 2010
Директор полковник
Злобін Кирило В'ячеславович
Вебсайт: viti.edu.ua/college
Юридична адреса: 36009, Україна, м. Полтава, вул. Зіньківська, буд. 44
Нагрудний знак

Військовий коледж здійснює підготовку військових фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем вищої освіти «молодший спеціаліст» та передвищої освіти «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

Коледж створений відповідно до спільного наказу Міністра оборони України та Міністра освіти і науки України від 21.09.2009 р. № 476 / 877 «Про додаткові заходи щодо організації підготовки сержантського та старшинського складу за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» для Збройних Сил України».

Напрями підготовки

  • Комп’ютерні науки
  • Телекомунікації та радіотехніка

Термін навчання – 2 роки 6 місяців за освітньо-кваліфікаційним рівнем вищої освіти «молодший спеціаліст». (Повний термін навчання в коледжі зараховується, як термін проходження строкової військової служби).

На навчання у коледжі приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту:

  • цивільна молодь віком від 17 років до 21 року, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік початку військової служби;
  • військовослужбовці строкової військової служби та військовозобов'язані віком до 23 років;
  • військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом та не мають військових звань офіцерського складу, віком до 30 років.

Навчання у коледжі надає можливість:

  • здобути вищу або фахову передвищу освіту за рахунок видатків державного бюджету;
  • одержати гарантоване працевлаштування;
  • продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» а у подальшому - «магістр»

У процесі навчання курсанти коледжу знаходяться на повному державному забезпечені: безкоштовне навчання, забезпечення гуртожитком, грошовим забезпеченням, триразовим харчуванням, обмундируванням та речовим майном, медичне забезпечення.

Керівництво

  • полковник Злобін Кирило В'ячеславович

Див. також

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.