Герб Алтайського краю

Герб Алтайського краю — символ Алтайського краю. Закон «Про герб Алтайського краю» прийнято 25 травня 2000 року сесією Крайової Ради народних депутатів.

Опис

Герб Алтайського краю являє собою щит французької геральдичної форми, основа якого рівна восьми дев'ятим висоти, з вістрям, що виступає у середині нижньої частини щита. Нижні кути щита закруглені. Щит розділений горизонтальною смугою на дві рівні частини: у верхній половині щита на лазуровому фоні, що символізують велич, зображена паруюча доменна піч XVIII століття, — як відображення історичного минулого Алтайського краю. У нижній частині щита на червоному тлі, що символізують гідність, хоробрість і мужність, поміщене зображення коливанської «Цариці ваз» (яшма з перевагою зеленого кольору), що зберігається в Державному Ермітажі. Щит обрамлений вінком із золотих колосків, що персоніфікують сільське господарство як провідну галузь економіки Алтайського краю. Вінок перевитий лазуровою стрічкою.

Див. також

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.