Головний капелан

Головний капелан є старшим капеланом у війську, і відповідає за нагляд за капеланами, що проводять релігійні служби та обряди, представляючи християнську віру в цю капеланську організацію, та надаючи душпастирську допомогу та підтримку в межах організації.

Така посада є наприклад, у британській та канадській армії.

Історія

Посада Головного капелана в британській армії припадає на 1796 рік, коли було утворено відділ армійських капеланів .[1]

Під час Першої світової війни генерал-капелан Джон Тейлор Сміт був рівнозначним званню генералу-майору і під контролем постійного державного секретаря. Левелін Генрі Гвінне був з липня 1915 року заступником генерал-капелана армії у Франції з відносним званням генерал-майора. Обидва були колоніальними єпископами до призначення.

У Другій світовій війні головою капеланства в британській армії був генерал-капелан Англікан, який офіційно перебував під контролем постійного заступника держсекретаря.[2] Помічником генерал-капелана був капелан 1-го класу (повний полковник), а старший капелан — капелан 2-го класу (підполковник).[3]

У 1948 році був призначений перший єпископ до Військ ; єпископ — суфаган архієпископа Кентерберійського, повний титул єпископа до Військ — «Єпископський представник архієпископа Кентерберійського у Збройних Силах». Єпископ до Військ — не військовий капелан .[4] Нинішнім власником цієї посади є Тім Торнтон, єпископ в Ламбеті . Існує іноді плутанина між (англіканським) «Єпископ Військ» і (католицьким) «Єпископ Військ»: з цієї причини останній, як правило, дається його повну назву, тобто «Римо-католицький єпископ Військ».[5]

Кожна з трьох озброєних служб має головного капелана (вищого як архідиякона), для військово-морського флоту — капелана флоту, для армії — генерала-капелана, а для Королівських ВПС — головного капелана .[6]

Музей армійського капеланства зберігає архівний матеріал та інформацію, що стосуються історії генеральних капеланів британської армії як минулого, так і теперішнього.

Поза англіканством

Генеральний капелан також використовується як термін поза англіканською церквою, маючи на увазі старшого капелана у військовій країні (іноді його називають начальником капеланів, як у військових США). Деякі країни, такі як Південна Африка, Ізраїль та Канада, мають одного генерального капелана чи начальника капеланів для військових в цілому; інші, як і США, мають по одній для кожної гілки збройних сил; в той час як інші мають по одному для кожної основної релігійної чи віросповідної групи, представленої серед її військових.

Див. також

  • Департамент капеланів Королівської армії (RAChD) (Велика Британія)
  • Королівська канадська служба капеланів
  • Начальники капеланів США
  • Міжнародна конференція військових начальників капеланів
  • Військовий капелан

Список літератури

  1. Roper, Michael (1998). The Records of the War Office and Related Departments, 1660-1964. Kew, Surrey: Public Record Office.
  2. C. D. Symons, Chaplain-General to the Forces, 1939-44
  3. Brumwell, P. Middleton (1943) The Army Chaplain: the Royal Army Chaplains' Department; the duties of chaplains and morale. London: Adam & Charles Black
  4. Crockford's Clerical Directory 2008/2009 (100th ed.), London: Church House Publishing ISBN 978-0-7151-1030-0
  5. Archived copy. Архів оригіналу за 23 липня 2010. Процитовано 13 грудня 2010.. The Catholic Church in England and Wales: the Bishopric of the Forces. Retrieved on 9 September 2010.
  6. Whitaker's Almanack; 1972; 1988. London: J. Whitaker & Sons; pp. 459; (1988) 464

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.