Жінки (фільм, 2008)

«Жінки» (англ. The Women, 2008) — американська трагікомедія, ремейк однойменного фільму 1939 року.

Жінки
The Women
Жанр Драмедія
Режисер Дайен Інгліш
Продюсер Дайен Інгліш
Мік Джаггер
Білл Джонсон
Вікторія Пірман
Сценарист Дайен Інгліш
У головних
ролях
Мег Райан
Аннетт Бенінг
Єва Мендес
Дебра Мессінг
Джада Пінкетт Сміт
Бетт Мідлер
Кендіс Берген
Кері Фішер
Клоріс Лічмен
Оператор Анастас Н. Мічос
Композитор Марк Айшем
Кінокомпанія «Picturehouse Entertainment»
за підтримки
«Inferno Distribution»
«Jagged Films» та «New Line Cinema».
Дистриб'ютор Picturehoused, Netflix і FandangoNow
Тривалість 114 хвилин
Мова англійська
Країна  США
Рік 2008
Кошторис 16,5 млн $
IMDb ID 0430770
thewomenthemovie.com
 Жінки у Вікісховищі

Зміст

Сучасна версія однойменного фільму 1939 року. У центрі історії — забезпечена жінка, що не підозрює про інтрижку свого чоловіка із продавщицею, а також інші персонажі на кшталт коханок, подруг та колишніх. Зі сторони здавалося, що у Мері Гайнс є всі підстави вважати себе щасливою жінкою: у неї будинок в Коннектикуті, мила 12-річна донька, чоловік — успішний бізнесмен із Волл-стріт — і кар'єра дизайнера у фірмі батька. Її найкраща подруга, Сільвія Фоулер, теж була влаштована в житті — головний редактор журналу «Каше», шафа, наповнена одягом із подіумів, статус «арбітра стилю і смаку» у Нью-Йорку та агресивна позиція холостячки, яка її повністю влаштовувала. Чи то їй так здавалося. Коли ж Мері виявляє, що у її чоловіка тривалий роман із продавщицею парфумерного відділу, весь її світ одразу руйнується. У цей момент Мері найбільше потрібна підтримка її найкращих подруг.

Цікаві факти

Всі персонажі у фільмі — жінки. Навіть у масових сценах в магазинах, салонах і на вулицях Манхеттена немає жодного чоловіка. Лише у фінальній сцені — у пологовому відділенні госпіталю — одна з головних героїнь в неймовірних муках виробляє на світ немовляти чоловічої статі; хоча очевидних ознак, що новонародженого грає хлопчик, не видно.

Перш, ніж зйомки були припинені у 2006 році, ходили чутки, що Аннетт Бенінг і Ума Турман розглядалися для ролі Мері Хейнс і Крістал Аллен, відповідно. Крім того, Ліза Кудроу і Енн Хетеуей вели переговори на ролі Міріан Ааронс і Peggy Day, але ролі були вирізані з кінцевого сценарію.

Наприкінці 1970-х ремейк 1939 класичного був запропонований зірками Джейн Фонда, Барбара Стрейзанд і Фей Данауей, але це не було зроблено.

Як і у версії 1939, фільм має повністю жіночий відтінок.

Манікюрниця Таня (Дебі Мазар) розповідає про зустріч з Мадонною. Мазарі-Шаріф і Мадонна є давніми подругами, Мазарі з'являлася в чотирьох відеокліпах Мадонни: True Blue и Papa Don't Preach (1986), Deeper and Deeper (1992) та Music (2000).

У Блайт Деннер, Маріса Томей, Куїн Латіфа, Уїтні Х'юстон, Ешлі Джадд і Сандрою Буллок були всі шанси на виграш для різних частин у фільмі.

Помітно рясне використання зеленого кольору, від наборів квітів до реквізиту та костюмів, майже в кожній сцені протягом усього фільму. У фінальному шоу моди, за винятком моделей, майже кожен гість одягнений в зелений.

Ролі

Знімальна група

  • Режисер: Дайен Інгліш
  • Сценарій: Дайен Інгліш, Клер Бут Люс (п'єса), Аніта Лос (сценарій 1939 року), Джейн Мерфин (сценарій 1939 року)
  • Продюсери: Дайен Інгліш, Мік Джаггер, Білл Джонсон, Вікторія Пірман
  • Виконавчі продюсери: Джим Сейбел, Боббі Шенг, Джеймс У. Скотчдопоул
  • Оператор: Анастас Н. Мічос
  • Художник: Джейн Маски
  • Композитор: Марк Айшем
  • Монтаж: Тіа Нолан
  • Костюми: Джон А. Данн

Виробництво «Picturehouse Entertainment» за підтримки «Inferno Distribution», «Jagged Films» та «New Line Cinema».

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.