Заслужений працівник культури України

Заслужений працівник культури України  державна нагорода України почесне звання України, яке надається Президентом України відповідно до Закону України «Про державні нагороди України». Згідно з Положенням про почесні звання України від 29 червня 2001 року, це звання присвоюється:

працівникам культурно-освітніх закладів, театрально-концертних і циркових організацій, редакцій, видавництв, підприємств поліграфії, кінофікації, архівів, охорони пам'яток історії та культури, туристично-екскурсійних установ і організацій, активістам культурологічних громадських організацій і товариств, учасникам професійних та аматорських художніх колективів, іншим працівникам культури за вагомий внесок у розвиток духовної культури, популяризацію у світі культурно-мистецької спадщини України
Заслужений працівник культури України
Країна  Україна
Тип почесне звання України
нагрудний знак
Вручається: :
працівникам культурно-освітніх закладів, театрально-концертних і циркових організацій, редакцій, видавництв, підприємств поліграфії, кінофікації, архівів, охорони пам'яток історії та культури, туристично-екскурсійних установ і організацій, активістам культурологічних громадських організацій і товариств, учасникам професійних та аматорських художніх колективів, іншим працівникам культури
Підстава за вагомий внесок у розвиток духовної культури, популяризацію у світі культурно-мистецької спадщини України.
Статус вручається
Нагородження
Засновано: 2000
Нагороджені:
Категорія:Заслужені працівники культури України (473)
Черговість

 Заслужений працівник культури України у Вікісховищі

Особи, яких представляють до присвоєння почесного звання «Заслужений працівник культури України», повинні мати вищу або професійно-технічну освіту.

Див. також

Посилання


This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.