Канські леви

Міжнародний фестиваль творчості Cannes Lions (колишній Міжнародний фестиваль реклами) - це глобальна подія для тих, хто працює в творчих комунікаціях, рекламі та суміжних областях. Фестиваль вважається найбільшим збором професіоналів, дизайнерів, цифрових новаторів та маркетологів у світі. "Канські Леви" - найбільш бажана та шанована нагорода у світовій рекламній та творчій індустрії.

Міжнародний фестиваль творчості Cannes Lions

Семиденний фестиваль проводиться щороку у Палаці фестивалів та конгресів у Каннах, Франція. Кожного червня в Фестиваль відвідують близько 11 тисяч зареєстрованих делегатів з 90 країн світу, щоб відзначити найкращі приклади креативності у спілкуванні з брендом, обговорити питання комунікаційно-рекламної індустрії та налагодити співпрацю один з одним. Заходи, що відбудваються протягом тижні, включають в себе чотири церемонії нагородження, а також гала-концерти з приводу відкриття та закриття фестивалю.

Українські володарі призів

2017

Проект Українського кризового медіа-центру "Свідок" отримав «Бронзового Лева» у категорії Entertainment Lions for Music. Автором його ідеї став член правління Українського кризового медіа-центру Геннадій Курочка[1]

Проект – це меморіальна кампанія до 75-х роковин трагедії у Бабиному Яру. Це вперше, коли таку нагороду отримала українська кампанія.

Виконання музичного твору «Свідок» є частиною інсталяції «Шофар», названої так на честь культового єврейського музичного інструменту.

Проект «Свідок» – це нагадування про найбільшу трагедію єврейського народу під час Другої світової війни. Трагедії, яка була не просто національною, а глобальною за своїми масштабами. Поєднання проникливої музики, зворушливого дитячого співу та оригінальної художньої постановки – наголошують на тому, що пам’ять буде жити.

Твір «Свідок» композитора Святослава Луньова - це музичний пам’ятник трагедії єврейського народу у Другій світовій війні, написаний до 75-ї річниці Бабиного яру. У метафоричній формі музичний твір побудовано як свідчення вітру — очевидця подій 75-річної давнини. Звуки вітру в спеціально встановлених порожнистих трубах уособлюють собою голоси душ жертв Бабиного яру, яким вторять, які ретранслюють для слухача діти-скрипалі та дитячі голоси.

Ескіз інсталяції "Шофар"

Посилання

  1. «Свідок» змусив дітей подорослішати: українська кампанія здобула «Бронзового Лева». Радіо Свобода (укр.). Процитовано 23 жовтня 2021.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.