Карнавал (телесеріал)

«Карнавал» (англ. Carnivàle) — американський телесеріал, події якого відбуваються в США в часи Великої Депресії та Курного Котла. Показуючи життя двох принципово відмінних груп людей, ця масштабна історія зображує битву між добром та злом, а також боротьбу між свободою волі та долею.

Карнавал
Carnivale
Тип телесеріал
Телеканал(и) HBO
Дистриб'ютор(и) Hulu і HBO Max
Жанр драма
темне фентезі
детектив
Тривалість серії 45-60 хв
Керівник проєкту Daniel Knaufd
Сценарист Деніель Науф
Режисер Родріго Гарсія
Джеремі Подесва
Ідея Деніель Науф
Продюсери Деніель Науф
Рональд Д. Мур
Говард Кляйн
Виконавчий продюсер Howard Kleind, Daniel Knaufd і Рональд Д. Мурd
У головних ролях Нік Стал
Кленсі Браун
Майкл Дж. Андерсон
Клеа дюВалл
Патрік Бошо
Композитор Джеф Білл
Країна-виробник  США
Місце зйомок Big Sky Ranchd
Мова оригіналу Англійська
Перший показ 7 вересня 2003 — 27 березня 2005
Кількість сезонів 2
Кількість серій 24
Посилання

Сюжет

Події серіалу відбуваються на тлі Великої Депресії та Курного Котла 1934-35 років і включає в себе дві основні сюжетні лінії, які поступово сходяться. Перша описує молодого чоловіка за ім'ям Бен Хоукінс із надзвичайними цілющими здатностями, який приєднується до мандрівного цирку «Карнавал», коли той проїздив біля його дому. З плином часу у Бена починаються сюрреалістичні сни та бачення, які приводять його на шлях людини на ім'я Генрі Скаддер, бродяги що зіткнувся з цирком «Карнавал» за багато років до цього, і, швидше за все, який володів схожими з Беновими надзвичайними здібностями.

Друга сюжетна лінія обертається навколо методистського проповідника отця Кофліна, що нагадує «брата» Джастіна Кроу, який живе зі своєю сестрою Айріс в Каліфорнії. Він розділяє пророчі сни Бена і поступово усвідомлює всю силу своїх неземних властивостей, які підкорюють людей і перетворюють їхні гріхи та найгірші вчинки на жахливі видіння. Впевнений, що здійснює роботу Бога, брат Джастін здійснює все жахливіші вчинки.

Виробництво

Концепція

Деніель Науф задумав початковий варіант сценарію в період між 1990 та 1992 роками, коли відчув незадоволення своєю роботою агента з медичного страхування в Каліфорнії і почав мріяти про кар'єру сценариста. Він завжди цікавився карнавалами і помітив, що ця тема рідко згадувалась в кінематографі. Історія, що в нього вийшла та його підхід до циркових потвор значною мірою базуються на особистому досвіді Науфа, який виріс поряд з батьком-інвалідом, що так і не став повноцінним членом суспільства.[1]

Примітки

  1. Freaking hell (англійською). theage.com.au. 16 грудня 2004. Архів оригіналу за 17 вересня 2011. Процитовано 1 жовтня 2011.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.