Крепець Леонід Петрович

Крепець Леонід Петрович — український військовик, солдат Збройних сил України, учасник Війни на сході України.

Леонід Крепець
 Старший солдат
Загальна інформація
Народження 13 березня 1984(1984-03-13)
Білокриниччя Шепетівський район
Смерть 25 серпня 2014(2014-08-25) (30 років)
Дзеркальне
Поховання Краснопільський цвинтар
Військова служба
Приналежність  Україна
Вид ЗС  Збройні сили
Формування
 51 ОМБр
Війни / битви Війна на сході України
Іловайський котел
Нагороди та відзнаки
Орден «За мужність» ІІІ ступеня

Життєпис

Народився Леонід Крепець 13 березня 1984 року у селі Білокриниччя Шепетівського району Хмельницької області. Навчався у Білокриничанській школі, пізніше закінчив Полонське ПТУ. Після проходження строкової служби в Збройних силах України проживав у місті Володимирі-Волинському.

У квітні 2014 року був мобілізований до лав Збройних сил.[1] Служив старшим водієм у 51-ї механізованій бригаді. Разом із іншими бійцями бригади брав участь у відсічі збройній агресії Росії.

Обставини загибелі

25 серпня 2014 року 3-й батальйон бригади потрапив у оточення біля села Дзеркальне, Донецька обл. Тоді під ракетним та танковим вогнем проросійських бойовиків та російських військових загинули та потрапили в полон десятки воїнів 51-ї бригади. Зі слів побратимів Леоніда, що вижили після бою, він отримав смертельне поранення після розриву міни у цьому бою. Тіло бійця не було опізнано, і Леонід Крепець спочатку був похований як неопізнаний солдат у Дніпропетровську.

Тривалий час рахувався зниклим безвісти.[2][3] Після проведення експертизи ДНК, яку взяли у його сина, аналіз зразків генетичного матеріалу збігся на 99,9%. Зійшлися й дані ДНК, яку взяли у матері загиблого.

Похований у місті Дніпро на Краснопільському цвинтарі.

Удома у Леоніда Крепця залишились дружина, двоє синів дошкільного віку та батьки.[1]

Вшанування пам'яті

9 вересня 2015 року Володимир-Волинська міська рада посмертно нагородила Леоніда Крепця почесною відзнакою «За заслуги перед містом Володимир-Волинський».

Нагороди

Примітки

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.