Майстер спорту України

Майстер спорту України — почесне спортивне звання, встановлене у 1993 році. Присуджується спортсменам, які зробили вагомий внесок у досягнення українського спорту і виконали відповідний норматив, який дає право на присвоєння звання «Майстер спорту України» у своєму виді спорту. За спортивні звання «заслужений тренер», «заслужений майстер спорту» — у розмірі 20 відсотків, «майстер спорту міжнародного класу» — 15 відсотків, «майстер спорту» — 10 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати). Згідно постанови 2014 року надбавки за почесні та спортивні звання встановлюються працівникам, незалежно, чи їх діяльність за профілем збігається з наявним почесним або спортивним званням(але тільки на державних посадах). За наявності двох або більше звань надбавки встановлюються за одним (вищим) званням.

Майстер спорту України

Умови присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України»

Спортивне звання «Майстер спорту України» присвоюється спортсменам — громадянам України, спортсменам — іноземцям, особам без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, за виконання ними кваліфікаційних норм та вимог до відповідного виду спорту, затверджених в установленому законодавством порядку, за умови наявності у складі суддівської колегії на всеукраїнських змаганнях трьох суддів національної або міжнародної категорії.
В ігрових видах спорту кваліфікаційні норми та вимоги до спортивного звання «Майстер спорту України» вважаються виконаними, якщо учасник команди був включений до заявочного листка стартового протоколу змагань, брав участь у змагальній діяльності і зіграв не менше ніж 50 відсотків ігор за календарем відповідних змагань. [1]

Особам, яким присвоєно почесне спортивне звання «Майстер спорту України» видається нагрудний знак і номерне посвідчення. У посвідченні є фотографія та вказуються прізвище, ім'я та по батькові, вид спорту, номер наказу та відповідні дати. У цьому посвідченні має бути особистий підпис майстра спорту України.

Звання «Майстер спорту України» не дає права на надбавку до пенсії.

Див. також

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.