Пасивний вогнезахист

Пасивний вогнезахист — захист будівельних конструкцій і комунікацій у будівлях та спорудах з метою підвищення їх стійкості до впливу факторів пожежі (полум'я, температури, продуктів згоряння тощо).

Вогнезахист виконується для будівельних конструкцій з металу, залізобетону, деревини, кабельної продукції, повітроводів, пластмасових труб.

Вогнезахисні фарби

Вогнезахисні фарби діляться на два види: ті, що спучуються і ті, що не спучуютья. Фарби другого виду при підвищенні температури не збільшуються в товщині. Фарби першого виду навпаки – стають товстішими, у 10-40 разів. Вони розпадаються, коли поглинають тепло і виділяють пари разом з інертними газами. В результаті утворюється спінений шар, який являє собою закоксований розплав з негорючих речовин. Таким чином, ці фарби не дозволяють обробленій поверхні швидко прогріти і зберігають всі властивості на потрібний час.

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.