Паспорт громадянина Великої Британії

Паспорт громадянина Великої Британії  — документ, що видається громадянам Великої Британії для здійснення поїздок за кордон.

Паспорт громадянина Великої Британії

Обкладинка паспорта громадянина Великої Британії
Введений 1915 (перший сучасний паспорт)

6 лютого 2006 (біометричний паспорт)
7 жовтня 2015 (найновіший дизайн ЄС)
2019 (не дизайн ЄС)
2020 (нинішня версія)

Видається в  Велика Британія
Тип документу паспорт
Призначення ідентифікації особистості
Вимоги до власника громадянство Великої Британії
або будь-яка інша форма британської національності.

Британський паспорт дозволяє пред'явителю подорожувати по всьому світу і служить доказом громадянства. Це також полегшує доступ до консульської допомоги від британських посольств у всьому світі. Паспорти видаються з використанням королівської прерогативи, що здійснюються урядом її Величності.

Британські громадяни можуть використовувати свій паспорт як підтвердження права на проживання у Великій Британії. Всі паспорти, видані у Великій Британії з 2006 року, є біометричними.

Візові вимоги для громадян Великої Британії

У 2017 році громадяни Великої Британії мали безвізовий доступ до 156 країн та територій, що відповідно до Індексу обмежень візового режиму паспорт громадянина Великої Британії став третім у світі.[1]

Примітки

  1. Compare Passports Power | Passport Index 2017. Passport Index - All the world's passports in one place. (амер.). Процитовано 22 серпня 2017.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.