Пломба-защіпка

Пломба-защіпка - це виріб, що сприяє обмеженню доступу до закритих об'єктів людям, без відповідних дозволів. Для виготовлення пломби використовується пластик, що характеризується високим рівнем міцності. Для забезпечення захисту використовується унікальний номер, нанесений на корпус і конструкція закриття (вставка) охоронної пломби. Варіанти нанесення унікального номера різні: лазерне маркування (неможливо змінити номер або стерти), тамподрук, гравірування.

Пломби-защіпки GST

Переваги

Великою перевагою пломб є відсутність необхідності в придбанні спеціального обладнання, адже установка проводиться вручну і не вимагає залучення професіоналів. Корпус виключає можливість злому, без видимих пошкоджень. Пломби актуальні для використання в різних температурних режимах, які витримує матеріал, але в будь-якому випадку вище ніж температура навколишнього середовища. Не реагують на вплив ультрафіолетових променів, колір і структура матеріалу залишаються незмінними. Компактні розміри розраховані на використання в важкодоступних місцях.

Зразок пломби GST

Види і принципи дії

Пломби-защіпки бувають монолітні, а також складаються з декількох елементів (корпус і вставка). При пломбуванні використовується пломбувальний трос. Колір корпусу і вставки може бути однаковий або різний. Принцип дії простий: вставка фіксується всередині корпусу за рахунок спеціальної конструкції двох елементів, що не дозволяє витягти повторно вставку з корпусу, без видимих слідів або без пошкодження. Конструкція часто нагадує форму якоря. Пломбувальний трос буває вже встановленим в корпус пломби або ж вставляється безпосередньо в момент установки на об'єкт, що охороняється. Основним елементів захисту виступає номер пломби, матеріал який повинен залишати сліди спроб розтину, додаткові елементи, такі як термоіндікація від спроб нагріти пломбу.

Сфери застовування

Сфери застосування пломб-защіпок:

  • 1. На виробництві.

Пломбуватись можуть склади, кабінети, цехові відділи, робочі місця і навіть верстати, прилади обліку і контролю, аварійні канали зв'язку і конвеєри в стані консервації.

  • 2. У грошово-банківській сфері.

Для пломбування сейфів, грошових контейнерів і сумок інкасаторів. Сховище грошових коштів і цінностей.

  • 3. На транспорті.

Пломби-защіпки є зручним видом пломбуючих пристроїв - встановлюються досить швидко і просто, що особливо цінно в умовах великої кількості об'єктів. Особливо з огляду на їх індикаторну здатність на предмет спроб розтину. Вигода від застосування пломб-защіпок у безліч разів перевищує будь-які витрати на їх придбання. Це ефективний спосіб попередження крадіжок, шахрайства та втручань в роботу механізмів та приладів .

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.