Помаранчева стрічка

Помаранчеві стрічки є символом прийнятого для дуже широкого спектра застосувань в різних місцях. Вони набули найчастішого використовування в усьому світі для підвищення обізнаності про самоушкодження 1 березня 2012 року. 1 березня позначений як день поширення інформації про самоушкодження (SIAD) по всьому світу[1] В цей день деякі люди хочуть більш відкрито говорити про заподіяння собі шкоди, і розуміння організації докласти особливі зусилля для підвищення поінформованості про самостійну шкоду. Деякі люди носять помаранчеві стрічки або браслети, щоб сприяти підвищенню інформованості про власну шкоду.[2]

Україна

Автори помаранчевої стрічки в Україні

  • Ярослав Ведмідь[3] — засновник громадянської ініціативи «Помаранчева стрічка», яка зробила офіційний колір ющенківської кампанії самодостатнім і найпотужнішим елементом агітації і сприяла виникненню бренду «Помаранчева революція»[3].

В жодному релізі «Нашої України» того часу[4] фактично навіть не вживається прикметник «помаранчевий», більше того — штаб навіть не подавав ознак, що збирається виводити колір як найпростіший спосіб самоідентифікації позиції виборця[3]. Зранку в понеділок 25 жовтня був підготований текст, у якому пропонувалося всім прихильникам Ющенка виявити свою громадянську позицію. Там був цілий набір дій різного ступеню активності — від помаранчевого соку в руках до помаранчевої стрічки на рукаві чи вікні квартири[3].

Примітки

  1. Self injury awareness day. First signs. Архів оригіналу за 12 січня 2012. Процитовано 4 вересня 2011.
  2. FirstSigns webpages. FirstSigns. Архів оригіналу за 5 січня 2010. Процитовано 14 січня 2010.
  3. Люди, які створили стиль революції. Частина перша. Українська правда. 22.11.2005
  4. 22 листопада 2005

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.