Фонд енергоефективності

Фонд енергоефективності утворюється на виконання Закону України «Про Фонд енергоефективності», що був прийнятий у 2017 році.

Фонд існуватиме з метою підтримки ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання та підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі, з урахуванням національного плану щодо енергетичної ефективності, зменшення викидів двоокису вуглецю з метою виконання Паризької угоди, впровадження acquis communautaire Європейського Союзу та Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності[1][2].

Початок роботи Фонду енергоефективності запланований на 2018 рік.

Заходи з енергоефективності

Заходи з енергоефективності, вартість яких може бути частково відшкодована Фондом, включають:

  1. здійснення термомодернізації;
  2. впровадження ефективних систем моніторингу та управління;
  3. встановлення високоефективних опалювальних й охолоджувальних систем та обладнання, а також заміну наявних систем та обладнання більш ефективними;
  4. інші заходи, здійснення яких забезпечує зменшення споживання енергетичних ресурсів за незмінної або кращої якості надання житлово-комунальних послуг у рентабельний спосіб, включаючи заходи, спрямовані на збільшення частки електроенергії, виробленої з відновлюваних джерел енергії.

Примітки

  1. Ласкаво просимо на сайт Фонд енергоефективності | Фонд енергоефективності. eefund.org.ua. Процитовано 2 квітня 2019.
  2. Про Фонд енергоефективності. Законодавство України (укр.). Процитовано 23 листопада 2017.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.