Фуркало Сергій Миколайович

Фуркало Сергій Миколайович (нар. 1 липня 1961 року, м. Київ, СРСР) — професор, доктор медичних наук, інтервенційний кардіолог, завідувач відділу ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології Національного Інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова НАМН України.[1] Провідний український вчений, автор більше 300 наукових праць, декількох монографій та більше 20 патентів, лауреат Державної премії України. Дійсний член Euro CTO club, Euro PCR, ESVS, почесний член ESC.

Фуркало Сергій Миколайович
Народився 1 липня 1961(1961-07-01) (60 років)
Київ
Громадянство  Україна
Діяльність Інтервенційна хірургія, кардіологія
Відомий завдяки Наукова діяльність та клінічна практика
Нагороди
Звання Доктор медичних наук, професор

Біографія та професійних шлях

Текст вилучений зі статті через підозру в порушенні авторських прав

Текст, що раніше перебував на цій сторінці, запідозрено в порушенні авторських прав на текст із таких джерел:

https://www.surgery.org.ua/Employees/Details/5c1a0b73-fc0b-47b3-bd03-f11215e7467c

Дата, коли було знайдено порушення: 12 липня 2021.


Тому, хто повісив цей шаблон:

На сторінку обговорення користувача, який розмістив цю статтю, варто додати повідомлення {{subst:nothanks cv|Фуркало Сергій Миколайович|url=https://www.surgery.org.ua/Employees/Details/5c1a0b73-fc0b-47b3-bd03-f11215e7467c}} --~~~~.


До уваги користувача, який розмістив цю статтю

Не редагуйте статтю зараз, навіть якщо ви збираєтеся її переписати. Дотримуйтесь вказівок нижче.

  • Якщо власник авторських прав на зазначений вище матеріал дозволяє використовувати його на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах, будь ласка, сповістіть про це на сторінці обговорення цієї статті.
  • Якщо правовласником є ви, додайте на зазначеному вище ресурсі примітку: «Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах».
  • Якщо дозволу на використання цього матеріалу немає, будь ласка, зробіть одне з двох:
    1. Напишіть хоча б гарний накид статті на цій підсторінці. Зверніть увагу: не треба копіювати текст, що порушує авторські права, на зазначену підсторінку й редагувати його. Якщо ви взялися за написання нової статті, не забудьте сповістити про це на сторінці обговорення.
    2. Залиште все як є, і тоді статтю буде вилучено.

У випадку, якщо новий текст написано не буде, цю статтю буде вилучено через тиждень після появи цього попередження (детальніше див. документацію шаблону).

Вихідний текст цієї статті з можливим порушенням копірайту можна знайти в історії змін.

Зверніть увагу, що розміщення у Вікіпедії матеріалів, автор яких не надав явного дозволу на їхнє використання відповідно до ліцензії GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах, може бути порушенням законів про авторське право. Користувачів, які додають до Вікіпедії такі матеріали, може бути тимчасово позбавлено права редагувати статті.

Попри все, ми завжди раді вашим оригінальним статтям.

Дякуємо.


Цю сторінку внесено до категорії Вікіпедія:Можливе порушення авторських прав.

Працював на посаді старшого та провідного наукового співробітника інституту під керівництвом Миколи Амосова.

З 2001 року по теперішній час очолює відділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова НАМНУ. Відділення є клінічною базою післядипломної освіти лікарів Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика.

Наукові інтереси та досягнення

Автор та співавтор більше 20 патентів.[2] Під його керівництвом започатковані кардіологічні ендоваскулярні втручання, новітні технології втручань при портальній гіпертензії, втручання на брахіоцефальних судинах та у хворих з вазоренальною гіпертензією. Успішно виконується одна з найбільш сучасних та високотехнологічних програм ендопротезування черевної та грудної аорти.

Багато років очолює оргкомітет конференції з міжнародною участю «Мультидисциплінарні ендоваскулярні втручання» (MEVI), яка присвячена ключовим питанням інтервенційної кардіології, кардіохірургії та ендоваскулярної хірургії. Конференція є провідним заходом в Україні, на якому розглядаються основні тенденції розвитку інтервенційних технологій у різних напрямках клінічної практики та обговорюються різноманітні клінічні випадки з прямими трансляціями з операційних. Кожного року в конференції беруть участь найвідоміші фахівці з Японії, Італії, Латвії, Франції, Германії, інших країн.[3]

Постійний лектор щорічного освітнього курсу з інтервенційної кардіології «Київський Курс по коронарним реваскуляризаціям», заснованого в 2002 році Соколовим Юрієм Миколайовичем.

Спікер численних міжнародних медичних конференцій, форумів, курсів.

Викладач кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій Інституту серця МОЗ України.[4]

Керівник п‘яти кандидатських та докторської дисертації.

Засновник Всеукраїнської Асоціації фахівців з кардіотаракальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології.[5]

Професійне визнання

Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки за роботу «Хірургічне лікування патології грудної аорти», 2017 рік.

Дійсний член міжнародних організацій:

  • Європейської асоціації судинних хірургів ESVS
  • Європейської асоціації інтервенційних кардіологів EuroPCR
  • Європейського клубу з реканалізації хронічних коронарних оклюзій (Euro CTO club)

Почесний член Європейського товариства кардіологів (Fellow ESC).

Посилання

  1. Эндоваскулярный хирург Сергей Фуркало: «Полимерный стент полностью растворяется в течение двух лет после установки». [6]
  2. Сергей Фуркало: «Хирурги могут добраться до органа, который нужно полечить по сосудам, даже если они диаметром чуть больше одного миллиметра».[7]
  3. Программа "ПЕРСОНА". В гостях С.Фуркало та М.Копица. [8]
  4. ІІ Національна науково-практична конференція «Невідкладні стани в кардіоневрології». [9]
  5. Актуальные вопросы диагностики и лечения сердечно-сосудистых заболеваний — видеорепортаж конференции. [10]

Примітки

  1. Фуркало Сергій Миколайович - Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова. www.surgery.org.ua. Процитовано 27 червня 2021.
  2. Фуркало Сергій Миколайович — Автор. uapatents.com. Процитовано 27 червня 2021.
  3. admin. MEVI – Науково-практична конференція з міжнародною участю (укр.). Процитовано 27 червня 2021.
  4. Кафедра кардиохирургии, рентгенэндоваскулярных и экстракорпоральных технологий | Институт Сердца | Heart Center. heart.kyiv.ua (ru-RU). 10 вересня 2018. Процитовано 27 червня 2021.
  5. ФУРКАЛО Сергій Миколайович – Всеукраїнська асоціація (укр.). Процитовано 27 червня 2021.
  6. Эндоваскулярный хирург Сергей Фуркало: «Полимерный стент полностью растворяется в течение двух лет после установки». fakty.ua (рос.). Процитовано 28 червня 2021.
  7. СЕРГЕЙ ФУРКАЛО: «Хирурги могут добраться до органа, который нужно полечить, по сосудам, даже если они диаметром чуть больше одного миллиметра» - Еженедельник «СОБЫТИЯ И ЛЮДИ». sobytiya.net.ua. Процитовано 28 червня 2021.
  8. Программа "ПЕРСОНА", гости: Н.Копица, С.Фуркало (эфир от 03.11.17) (uk-UA). Процитовано 28 червня 2021.
  9. Фуркало Сергій Миколайович (uk-UA). Процитовано 28 червня 2021.
  10. Актуальные вопросы диагностики и лечения сердечно-сосудистых заболеваний - видеорепортаж конференции (uk-UA). Процитовано 28 червня 2021.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.