Човновий причіп

Причіп для човнів — це причіп, призначений для запуску на воду, перевезення й іноді зберігання човнів.

Порожній причіп

Комерційні човнові причепи

Sea Nymph, 6-футовий човен для риболовлі на Великих озерах (1,8 м)

Човнові причепи використовуються на причалах, в доках і на суднобудуванні. Як правило, такий тип причепа рідко використовується для зберігання човнів.

Самохідні

Самохідні причепи для перевезення човнів не є трейлери в строгому сенсі цього слова. Ними зазвичай керують за допомогою власного тягача

Приватні човнові причепи

Цей тип причепа зазвичай використовується у приватному господарстві самим власником човна. Цей трейлер підходить також для зберігання човнів.

Розвантаження човнового причепа:

У відповідному для цього місці причіп спускається в воду заднім ходом . Далі, коли плавзасіб починає відриватися від причепа за рахунок виштовхує сили розкручується лебідка і відчіплюється кріпильний гак . Коли плавзасіб повністю спускається на воду причіп слід витягнути машиною назад на берег .

Завантаження човнового причепа :

Підвезти або підтягнути причіп якомога ближче до човна, задню частину причепа опустити в воду. Зафіксувати ручне гальмо і козел. Затягнути лебідкою човен на причіп до упору, далі прибрати козел і витягнути причіп на берег машиною. Як ложементів зазвичай використовують бруси або ролики.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.