Carcharocles chubutensis

Carcharocles chubutensis означають «вухо-образний зуб Чубут », з давньогрецьких сот (Ot,означає «вухо») і ὀδούς (odoús,означає «зуб») - таким чином, «вухо-образний зуб» Вимерлий вид акул. Імовірний предок Мегалодона проживав ймовірно в олігоцені приблизно 28-5 млн років тому. Як і у випадку з Мегалодоном класифікація є спірною.

Швейцарський натураліст Луїс Агасіс вперше визначив цю акулу як вид Carcharodon в 1843 р. У 1906 р. Амегіно перейменував цю акулу на C. chubutensis. У 1964 р. Дослідник акул Л.С. Глікман визнав перехід Otodus obliquus до C. auriculatus. У 1987 р. Дослідник акул Х. Каппетта реорганізував лінію C. auriculatus - C. megalodon і помістив усіх споріднених Мегатозубих акул разом із цим видом до роду Carcharocles. Нарешті, став ясним повний Otodus obliquus до C. megalodon, який з тих пір отримав визнання багатьох дослідників акул.

В межах лінії Карчарокл; C. chubutensis - наступний вид C. angustidens, за яким слідує C. megalodon. Коротше кажучи, C. chubutensis вважається можливим родоначальником C. megalodon. Однак, завдяки співіснуванню з C. megalodon протягом епох міоцену та пліоцену, його розглядають як морфо-вид.

Викопні записи

Цей вид також відомий із викопних зубів та деяких скам'янілих хребцевих центра. Скелети акул складаються з хряща, а не з кістки, і хрящ рідко скам'яніє. Отже, копалини C. chubutensis, як правило, погано зберігаються. Хоча зуби C. chubutensis морфологічно схожі на зуби C. megalodon, вони порівняно стрункі з вигнутою коронкою і з наявністю бічних п'ят, слабо зазубрених. Викопні копалини цього виду були знайдені в Північній Америці, Південній Америці, Африці та Європі.

Місцезнаходження

Південна Америка
  • Формування Чількатай , Перу
  • Формування Пірабас , Бразилія
  • Формування Джимол , Колумбія
  • Формація Кантаур , Венесуела
Північна Америка
  • Формування Кулебра , Панама
  • Формація Аркадії , штат Флорида
  • Формування річки Пунго , Північна Кароліна
  • Формування калверту , штат Делавер
Європа
  • Формація Болоньяно , Італія

Палеоекологія

Палеонтологічні дослідження припускають, що цей вид міг змінити переваги середовища існування з часом, або він мав достатню гнучкість поведінки, щоб займати різні середовища в різний час.

Дієта

Carcharocles chubutensis, ймовірно, був верхівкою хижака і зазвичай полював на риб , морських черепах , китоподібних (наприклад, китів ) та сиренід .

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.