EasyPay

EasyPay (1) — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні, якому належить інтегрована платіжна мережа, що дозволяє здійснювати платежі offline та online та через мобільні додатки. Понад 15 млн українців сплачують понад 3 500 послуг в 14 000 платіжних терміналів, в мережі інтернет та у смартфоні[1].

EasyPay (ІзіПей)
Тип Система інтернет-розрахунків
Засновано 2007
Штаб-квартира  Україна
easypay.ua

Компанія розпочала роботу у 2007 році. Засновник та СЕО — Олексій Авраменко, перший інвестор — Володимир Авраменко, власник корпорації АВК[2].

2009 року власниками компанії було створено та зареєстровано першу в Україні небанківську платіжну систему «Фінансовий Світ». Станом на 2009 рік система працювала у двох напрямках — продаж послуг (продаж і поповнення електронних ваучерів) та приймання платежів, через фінансові компанії «Контрактовий дім» та «Українська платіжна система».

Станом на 2020 рік роботу EasyPay забезпечує група компаній: ТОВ «Ізі Софт», небанківська фінансова установа ТОВ Фінансова компанія «Контрактовий дім», ВПС «Фінансовий світ».

EasyPay надає широкі можливості онлайн оплат за допомогою віртуальної карти та мобільних додатків, а також інноваційні офлайн-рішення оплат за допомогою технології Bluetooth. Інтернет-еквайринг від EasyPay надає ринку широкий вибір способів оплат готівкових та безготівкових платежів, технологічний процесинг з можливістю сплітування[невідомий термін], холдування[невідомий термін] платежів та відповідає сучасним світовим протоколам безпеки VISA, MasterCard та PCI DSS. Компанія є партнером Apple Pay та Google Pay.

EasyPay зосереджений на інноваціях в мобільних технологіях, що дозволяють створити для користувача унікальний досвід спілкування з інформаційним оточенням[3].

Сьогодні EasyPay активно розвиває напрямок proximity-marketing в Україні[4]. Так, компанія запустила додаток EasyWallet, в якому за допомогою push-платежів (швидкої оплати через push-повідомлення на екрані смартфону) можна сплачувати будь-яку послугу або товар. Зараз додаток особливо популярний у Львові та Івано-Франківську завдяки унікальному сервісу оплати проїзду у міському транспорті[5]. Також, у додатку розроблено та тестується сервіс оплат послуг ЦНАПів та регіональних сервісів МВС та інших сервісів, які полегшують життя українців.[6]

Ще одним перспективним напрямком розвитку у компанії вважають впровадження власної віртуальної картки. Карта випущена спільно з національною платіжною системою «Простір»[7].

Зараз EasyPay активно працює над масштабуванням додатку EasyWallet UA на всю Україну, допомагає розвивати проєкт «країна у смартфоні» (EasyPay виступає еквайринговим партнером державної послуги для українських батьків єМалятко) та активно підтримує найбільшу в Україні організацію з допомоги онкохворим дітям «Таблеточки»[8]

Мережа терміналів EasyPay об'єднує 500 франчайзі. Екосистема EasyPay (термінали, сайт, додатки та сайти-партнери) приймає платежі у готівковій та безготівковій формі для банків, інтернет-магазинів, страхових компаній та інших компаній.

Примітки

  1. EasyPay - онлайн оплата услуг | Моментальные платежи в интернете. easypay.ua. Процитовано 25 лютого 2020.
  2. ПОБЕДНЫЙ СЧЕТ: Алексей Авраменко из EasyPay об «Адвокате дьявола», поколении Z и о том, как научить страну пополнять счет по безналу. Huxleў (ru-RU). 31 травня 2019. Процитовано 25 лютого 2020.
  3. Куда идет EasyPay: PayPal по-украински и виртуальный банк. biz.liga.net. 14 липня 2017. Процитовано 25 лютого 2020.
  4. Алексей Авраменко: Сегодня все хотят оцифровать своих потребителей и создать собственный аналог Apple ID. sostav.ua. Процитовано 25 лютого 2020.
  5. Компанія EasyPay разом із Львівелектротранс розробила соціальну кампанію «Трамвай розмовляє з тобою».. Вежа (укр.). Процитовано 25 лютого 2020.
  6. Город в смартфоне. Как сделать жизнь украинцев комфортнее. nv.ua. Процитовано 25 лютого 2020.
  7. EasyPay випустила віртуальну платіжну картку. www.ukrinform.ua (укр.). Процитовано 25 лютого 2020.
  8. Як нові технології впливають на благодійність. Економічна правда (укр.). Процитовано 25 лютого 2020.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.