EasyPay
EasyPay (1) — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні, якому належить інтегрована платіжна мережа, що дозволяє здійснювати платежі offline та online та через мобільні додатки. Понад 15 млн українців сплачують понад 3 500 послуг в 14 000 платіжних терміналів, в мережі інтернет та у смартфоні[1].
| |
Тип | Система інтернет-розрахунків |
---|---|
Засновано | 2007 |
Штаб-квартира | Україна |
easypay.ua | |
Компанія розпочала роботу у 2007 році. Засновник та СЕО — Олексій Авраменко, перший інвестор — Володимир Авраменко, власник корпорації АВК[2].
2009 року власниками компанії було створено та зареєстровано першу в Україні небанківську платіжну систему «Фінансовий Світ». Станом на 2009 рік система працювала у двох напрямках — продаж послуг (продаж і поповнення електронних ваучерів) та приймання платежів, через фінансові компанії «Контрактовий дім» та «Українська платіжна система».
Станом на 2020 рік роботу EasyPay забезпечує група компаній: ТОВ «Ізі Софт», небанківська фінансова установа ТОВ Фінансова компанія «Контрактовий дім», ВПС «Фінансовий світ».
EasyPay надає широкі можливості онлайн оплат за допомогою віртуальної карти та мобільних додатків, а також інноваційні офлайн-рішення оплат за допомогою технології Bluetooth. Інтернет-еквайринг від EasyPay надає ринку широкий вибір способів оплат готівкових та безготівкових платежів, технологічний процесинг з можливістю сплітування[невідомий термін], холдування[невідомий термін] платежів та відповідає сучасним світовим протоколам безпеки VISA, MasterCard та PCI DSS. Компанія є партнером Apple Pay та Google Pay.
EasyPay зосереджений на інноваціях в мобільних технологіях, що дозволяють створити для користувача унікальний досвід спілкування з інформаційним оточенням[3].
Сьогодні EasyPay активно розвиває напрямок proximity-marketing в Україні[4]. Так, компанія запустила додаток EasyWallet, в якому за допомогою push-платежів (швидкої оплати через push-повідомлення на екрані смартфону) можна сплачувати будь-яку послугу або товар. Зараз додаток особливо популярний у Львові та Івано-Франківську завдяки унікальному сервісу оплати проїзду у міському транспорті[5]. Також, у додатку розроблено та тестується сервіс оплат послуг ЦНАПів та регіональних сервісів МВС та інших сервісів, які полегшують життя українців.[6]
Ще одним перспективним напрямком розвитку у компанії вважають впровадження власної віртуальної картки. Карта випущена спільно з національною платіжною системою «Простір»[7].
Зараз EasyPay активно працює над масштабуванням додатку EasyWallet UA на всю Україну, допомагає розвивати проєкт «країна у смартфоні» (EasyPay виступає еквайринговим партнером державної послуги для українських батьків — єМалятко) та активно підтримує найбільшу в Україні організацію з допомоги онкохворим дітям «Таблеточки»[8]
Мережа терміналів EasyPay об'єднує 500 франчайзі. Екосистема EasyPay (термінали, сайт, додатки та сайти-партнери) приймає платежі у готівковій та безготівковій формі для банків, інтернет-магазинів, страхових компаній та інших компаній.
Примітки
- EasyPay - онлайн оплата услуг | Моментальные платежи в интернете. easypay.ua. Процитовано 25 лютого 2020.
- ПОБЕДНЫЙ СЧЕТ: Алексей Авраменко из EasyPay об «Адвокате дьявола», поколении Z и о том, как научить страну пополнять счет по безналу. Huxleў (ru-RU). 31 травня 2019. Процитовано 25 лютого 2020.
- Куда идет EasyPay: PayPal по-украински и виртуальный банк. biz.liga.net. 14 липня 2017. Процитовано 25 лютого 2020.
- Алексей Авраменко: Сегодня все хотят оцифровать своих потребителей и создать собственный аналог Apple ID. sostav.ua. Процитовано 25 лютого 2020.
- Компанія EasyPay разом із Львівелектротранс розробила соціальну кампанію «Трамвай розмовляє з тобою».. Вежа (укр.). Процитовано 25 лютого 2020.
- Город в смартфоне. Как сделать жизнь украинцев комфортнее. nv.ua. Процитовано 25 лютого 2020.
- EasyPay випустила віртуальну платіжну картку. www.ukrinform.ua (укр.). Процитовано 25 лютого 2020.
- Як нові технології впливають на благодійність. Економічна правда (укр.). Процитовано 25 лютого 2020.