GSM Association

GSM Association (також відома як GSMA, нім. Groupe Speciale Mobile Association  — Асоціація «Спеціальна Група Мобільних технологій»)  — об'єднання мобільних операторів та інших компаній мобільного зв'язку з усього світу.

До її складу входять близько 800 світових мобільних операторів, понад 200 компаній, дотичних до сфери мобільного зв'язку: виробники мобільних телефонів, розробники програмного забезпечення, постачальники обладнання, Інтернет-компанії, медійні та розважальні організації, охоплюючи тим самим більше 220 країн з усього світу[1].

GSM Association є організатором Mobile World Congress та Mobile Asia Expo.

Історія

GSM Association, як таке об'єднання, було утворене 1995 року[2]. До того часу існувала GSM (нім. Groupe Speciale Mobile, була сформована 1982 року), що не була компанією, а меморандумом європейських країн щодо уніфікації телекомунікаційного простору Європи.

Діяльність

Команда з громадських зв'язків GSMA веде політичні дебати, представляє мобільну індустрію урядам та регулювальним органам, а також забезпечує нормативно-правову базу, яка максимізує можливості розвитку для операторів мобільного зв'язку та довгострокові переваги для користувачів[3].

Примітки

  1. Membership
  2. Happy 20th birthday, GSM. Архів оригіналу за 5 травня 2011. Процитовано 5 травня 2011.
  3. About Public Policy. Архів оригіналу за 29 квітня 2012. Процитовано 27 березня 2012.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.