HMS Abyssinia

HMS Abyssinia був брустверним монітором сконструйованим та побудованим фірмою J & W Dudgeon спеціально для Бомбейської флотилії (Bombay Marine) як корабель оборони гавані Бомбею.

Монітор "Абіссінія" у гавані Бомбею незабаром після модернізації своєї артилерії 1892. Тимчасові споруди для екіпажу на кормі судна демонструють стаціонарний характер його служби.

Він був сконструйований сером Едвардом Рідом (Edward Reed), та був зменшеною версією, фактично напів-однотипним кораблем з моніторами типу "Цербер" Cerberus та Magdala. Передбачалося, що Abyssinia та Magdala служитимуть спільно на одній станції, забезпечуючи взаємну підтримку. Враховуючи визначені потреби берегової оборони району Бомбею,  лорди-члени Комітету Адміралтейства здійснювали тиск на міністерство Індії, аби воно замовило два монітори типу "Цербер". Втім після замовлення Magdala, виявилось, що асигнованих коштів не вистачає, через що  з'явилася потреба у конструюванні меншого, дешевшого корабля.

"Абіссінія" у цілому нагадувала "Магдалу", але була меншою і коштувала дешевше на 20 000 фунтів стерлінгів. Корабель мав трохи нижчий надводний борт, більш короткий бруствер (підвищення на палубі), міг нести менше вугілля і мав швидкість приблизно на один вузол меншу у порівнянні з "Магдалою".

Перехід з Англії  до бази корабля в Бомбеї був здійснений виключно за рахунок парової машини корабля, без використання допоміжних вітрил, як у моніторів типу "Цербер". Також на "Абіссінії" не встановлювали тимчасових надбудов для поліпшення її морехідності, завдяки чому її перехід пройшов швидше у порівнянні з більшими моніторами.

Історія служби

Впродовж всієї служби "Абіссінія" переважно простоювала на якорі у гавані Бомбею, якщо не рахувати коротких виходів у море для навчальних стрільб. Коли Індійська служба оборони гавані була ліквідована 1903, корабель продали на місці для розбору на метал.

Література

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.