Tata Group

Tata Group'(гінді टाटा समूह) є індійська багатонаціональна корпорація, компанія конгломерат зі штаб-квартирою в будинку Бомбея в Мумбаї, Індія.[1]

Tata Group
англ. Tata Group
Тип конгломерат і транснаціональна корпорація
Форма власності конгломерат
Засновано 1870
Засновник(и) Джамшеджі Тата
Штаб-квартира Мумбаї
Співробітники 722 281 осіб
tata.com
 Tata Group у Вікісховищі

Група названа на честь свого засновника, Джамшеджі Тата, члени сім'ї та нащадки якого майже завжди керували компанією. Нинішній голова ради директорів, Ратан Тата, став у керівництва в 1991 році.

З точки зору ринкової капіталізації і доходів, Tata Group є найбільшою приватною корпоративною групою в Індії. Вона має інвестиції в галузі зв'язку та інформаційних технологій, техніки, матеріалів, послуг, енергетики, споживчих товарів і хімічних речовин. Tata Group має представництва більш ніж в 80-ти країнах на шести континентах і її компанії експортують свою продукцію до 80-ти країн. Tata Group складається з 114 компаній і філій з вісьмох секторів бізнесу,[2] 27 з яких є офіційно зареєстрованою на біржі. 65,8% власності Tata Group контролюється з благодійних фондів[3]

До компаній, які формують основну частину групи належать Tata Steel (у тому числі Tata Steel Europe), Tata Motors (у тому числі Jaguar і Land Rover), Tata Consultancy Services, Tata Technologies, Tata Tea (у тому числі Tetley), Tata Chemicals, Titan Industries, Tata Power, Tata Communications, Tata Sons, Tata Teleservices і Taj Hotels.

Див. також

Посилання

  1. "About us Архівовано 2 січня 2010 у Wayback Machine.." Tata Group. Retrieved on 20 January 2011. "Contact Bombay House 24, Homi Mody Street Fort, Mumbai 400 001 India."
  2. Tata Companies. Tata Group. Архів оригіналу за 13 липня 2013. Процитовано 21 червня 2009.
  3. A tradition of trust. Community Initiatives. Tata.com. Архів оригіналу за 23 травня 2006. Процитовано 30 жовтня 2006.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.