The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online (укр. Стародавні Сувої Онлайн) рольова онлайн-гра, яка була розроблена американською студією ZeniMax Online Studios й випущена компанією Bethesda Softworks 4 квітня 2014 року на платформах Microsoft Windows і MacOS[3]. 5 червня 2015 року відеогра також вийшла й на платформи PlayStation 4 та Xbox One. Анонсована 3 травня 2012 року на вебсайті журналу Game Informer. Є шостою відеогрою в серії The Elder Scrolls.

The Elder Scrolls Online
Обкладинка відеогри
Розробник ZeniMax Online Studios
Видавець Bethesda Softworks
Дистриб'ютор Steam, Humble Store[1], Google Stadia, Microsoft Store, PlayStation Store і PlayStation Now[2]
Жанр(и) MMORPG
Платформа PC, Xbox One, PlayStation 4
Дата випуску 4 квітня 2014
Режим гри багатокористувацька гра
Мова англійська
Творці
Режисер(и) Matt Firord
Композитор(и) Джеремі Соул
Технічні деталі
Рушій HeroEngine
Носій DVD, завантаження з мережі
The Elder Scrolls
Офіційний сайт

Сюжет

Події гри відбуваються за 1000 років до подій The Elder Scrolls V: Skyrim, в період часу, званий «міжцарів'ям», на вигаданому континенті Тамріель. Головним антагоністом є принц Даедра Молаг Бал, який намагається захопити весь Тамріель. У грі присутні три ігрові фракції, в які можна вступити в залежності від раси персонажа:

Ці сторони символізують лев, дракон і орел. У кожного альянсу є унікальна історія і свої цілі. Між ними ведется тристороннє протистояння за контроль над Сіроділом — центральним регіоном континенту.[4]

Доповнення

Розробники гри щорічно анонсують та випускають 4 доповнення гри приблизно кожні 3 місяці присвячені новим аспектам всесвіту Стародавніх Сувоїв. Доступ до 3-х менших з них (приблизні дати їх виходу лютий, серпень, листопад) мають всі гравці що або придбали відповідне доповнення за внутрішньоігрові одиниці, так звані Корони (Crowns) через внутрішньоігровий магазин Crown store, або придбали місячну підписку ESO+. Доступ до наймасштабнішого щорічного доповнення (Chapter, Глава), яке привносить в гру найбільше нового контенту та механік, можна отримати лише придбавши доповнення через офіційний магазин чи його альтернативи. Нова глава щороку виходить в кінці весни - початку літа, два маленькі доповнення в кінці літа та кінці зими, і доповнення середнього розміру в кінці осені кожного року.

Перелік та хронологія виходу доповнень: (доповниться пізніше)

Стародавні Сувої онлайн в Україні

В грі з 2015р існує українське ігрове об'єднання - гільдія The Elder Sich з популяцією в обмежені грою 500 гравців, куди можна долучитися для спілкування та можливості об'єднуватися для спільного опановування групових аспектів гри.

Сприйняття

Стародавні Сувої онлайн - гібрид масової багатокористувацької гри з серією однокористувацьких ігор в цьому ігровому всесвіті. Гравець може як об'єднуватися в групи та воювати проти монстрів в групових підземеллях, чи воювати проти інших гравців в кількох режимах (за свій альянс у відкритому світі з захопленням укріплень інших альянсів, самостійно чи в групі - Сіроділ; батлграунд; дуель) здобуваючи місця на дошках шани з друзями, так і просто проходити раз в півроку сюжетні лінії в нових ігрових зонах, вивчаючи події, персонажів, краєвиди. ні з ким не спілкуючись в процесі. Сприйняття різниться в залежності від того досвіду, який обирає отримувати гравець від дуже позитивного до відвертої неприязні коли йдеться про технічні проблеми на полі бою чи зміни ігрових механік.

Продажі

У січні 2020 року віцепрезидент зі зв'язків з громадськістю компанії Піт Гайнс повідомив, що продажі відеогри перетнули позначку у 15 мільйонів копій[5].

Примітки

  1. Humble Store
  2. All PS Now games A-Z: Browse the full list of games available to play with your PS Now membership
  3. Dyer, Mitch (11 грудня 2013). The Elder Scrolls Online PC, Xbox One, and PS4 Release Dates Announced. IGN (амер.). Процитовано 1 лютого 2019.
  4. Age Verification - The Elder Scrolls Online. www.elderscrollsonline.com. Процитовано 1 лютого 2019.
  5. The Elder Scrolls Online купили понад 15 мільйонів гравців. www.unian.ua (укр.). Процитовано 10 травня 2020.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.