Інститут трансформації суспільства

Інститут трансформації суспільства (інститут О.Соскіна) — недержавна наукова фундація в Україні. Заснований в 1994 р. Провадить дослідження в галузі економічних реформ, політичної трансформації суспільства, соціології, державного управління і національної безпеки, геополітики. Видає журнал «Економічний часопис-XXI». Джерела фінансування внутрішньоукраїнські та міжнародні. Має 10 професійних працівників та 50 сумісників.

Інститут трансформації суспільства

Регіони діяльності

Полтава, Одеса, Суми, Херсон, Чернігів, Харків, Черкаси Тернопіль, Вінниця, Львів, Миколаїв, Донецьк, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луганськ, Крим, Волинь, Рівне, Житомир, Закарпаття, Івано-Франківськ, Хмельницький, Кіровоград, Чернівці, Вся Україна.

Сфери діяльності і досліджень

Економіка, Політика, Виконавча влада, Громадянське суспільство та НДО, Малий бізнес, Екологія, Експертне опитування, АПК, Освіта, Круглі столи, Суспільство, Корисна статистика, Злочинність і правосуддя, Консультації, Регіональна політика, Приватне право, Корупція, Економічні реформи, Макроекономіка, Тренінги, Конференції, Семінари, Міжнародна економіка, Міжнародна політика, Ресурси, IT та мережа Інтернет, Національна безпека і оборона.

Інститут трансформації суспільства з 1996 р. видає науковий фаховий журнал «Економічний часопис-ХХІ».Журнал «Економічний часопис-ХХІ» входить до переліку наукових фахових видань із двох галузей наук: Економічні науки, Політичні науки Постанова Президії ВАК № 1–05/3 від 14.04.2010 р. — «Бюлетень ВАК України», № 5, 2010).

Науковий журнал «Економічний часопис-ХХІ» (Ekonomicnij Casopis-XXI / Economic Annals-XXI) внесено до 7 провідних міжнародних наукометричних баз наукових видань: 1) Scopus, Нідерланди — з липня 2013 2) Index Copernicus, Польща — з жовтня 2011 3) Ulrich's Periodicals Directory, Велика Британія, США — з травня 2012 4) EBSCOhost, США — з вересня 2012 5) Central and Eastern European Online Library (C.E.E.O.L.), Німеччина — з березня 2013 6) Российский индекс научного цитирования (РИНЦ), Росія — з березня 2013 7) Gesis Knowledge Base Social Sciences Eastern Europe, Німеччина — з липня 2010

Недержавний безприбутковий науково-дослідницький центр, що має консервативну орієнтацію і ставить за стратегічну мету — формування і укорінення у суспільстві світогляду щодо побудови в Україні ринкового середовища на засадах приватної власності, вільного підприємництва, обмеженої ролі уряду, формування середнього класу, утвердження індивідуальної свободи та традиційних національних цінностей.

Проєкт «Мій вибір — НАТО»

1998 року Інститутом трансформації суспільства засновано проєкт «Мій вибір — НАТО»[1], який поєднує ознаки соціальної мережі (має форум з опитуванням думок читачів) і колективного блогу в Інтернеті, створений для публікації новин, аналітичних статей, думок, пов'язаних з діяльністю НАТО. Керівник проєкту Соскін Олег Ігорович[1]. Зазначений сайт створено за сприяння Посольства Королівства Норвегії в Україні[1].

Основна мета проєкту — переконання читачів у вступі України в НАТО. Це є на думку авторів сайту найкращим вибором для безпеки держави та стабільного розвитку.

Статті зазначеного сайту основані на фактах та відкритому інформуванні про НАТО:

  • Що таке НАТО?
  • Які цілі НАТО?
  • Які цінності захищає Альянс?
  • Хто є членами НАТО?
  • Міфи про НАТО
  • Історія НАТО
  • Мережа партнерства Україна — НАТО
  • Новини

та інші.

Див. також

Примітки

Література

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.