Андрушко Сергій Степанович

Сергі́й Степа́нович Андру́шко (нар. 1978) — український телерепортер, журналіст програми «Схеми: корупція в деталях» української редакції Радіо Свобода, учасник руху «Стоп цензурі!», блогер «Української правди», один із засновників інтернет-телебачення в Україні Hromadske.TV.

Андрушко Сергій Степанович
Народився 3 червня 1978(1978-06-03) (43 роки)
Країна  Україна
Діяльність журналіст
Alma mater Навчально-науковий інститу́т журналі́стики Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Нагороди

Лауреат премії «Телетріумф» у номінації «Репортер» (2010 рік).

Біографія

Закінчив Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка — бакалаврат, а потім магістратуру Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Працював кореспондентом спортивного відділу НРКУ та ведучим інформаційної програми на радіо «Континент».

За участю Сергія Андрушка як режисера зняті документальний альманах «Відкритий доступ»,  документальний фільм «Пост Майдан».[1]

Потім у 2000—2012 рр. — працював на СТБ. Кар'єру на СТБ розпочав у 2000 році на посаді журналіста. З 2003 року кореспондент проекту «Вікна-новини». Працював у програмі «Вікна-столиця». Залишив «Вікна» у 2010 році, прийнявши рішення перейти у відділ документально-публіцистичних программ СТБ, після того як його очолив Олексій Мустафін. З квітня до червня 2012 — знову працював у «Вікнах».

Висвітлював події з 12 країн світу, за його авторством вийшли спеціальні репортажі: про референдум щодо продовження президентських повноважень Лукашенка в Білорусі, вибухи військових снарядів в українському селі Новобогданівка, життя людей в невизнаній республіці Придністров'я тощо.

Учасник руху «Стоп цензурі!»

З 2011 року блогер Української правди[2].

Нагороди

  • У 2010 році отримав премію Телетріумф у номінації «Репортер».

Примітки

  1. Сергій Андрушко - Біографія автора - Радіо Свобода. www.radiosvoboda.org. Процитовано 23 грудня 2016.
  2. Андрушко Сергій | Українська правда — Блоги. blogs.pravda.com.ua. Процитовано 23 грудня 2016.

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.