Арівідерчі, Серього!

Арівідерчі, Серього! — український короткометражний фільм режисера Андрія Тимощука, частина альманаху Україно, goodbye!.

Арівідерчі, Серього!
Жанр короткометражний, Драма
Режисер Андрій Тимощук, Аліса Шевцова
Продюсер Володимир Тихий, Денис Іванов
Сценарист Олена Шевченко, Дмитро Хасанов
У головних
ролях
Олена Шевченко, Олексій Пасічник
Оператор Микола Єфіменко
Композитор Сергій Косаренко, Роман Черенов
Художники Олена Паньшина
Тривалість 11 хвилин
Мова українська
Країна  Україна
Рік 2011

Синопсис

Він мріяв про цей день дуже довго. Втекти! Якомога далі від цієї провінційної країни, від людей, що деградують. Нарешті валізи спаковані, квиток на руках, лише декілька кілометрів відділяють цей парк від аеропорту і все: арівідерчі, Україно, бонжорно, Італіє! Але якийсь важкий смуток у душі не відпускає. Чи то осінь, чи передчасна ностальгія... Хто серед оцих нікчемних людців, що вештаються парком, зміг би його зрозуміти? Пояснити йому, звідки взялася ця щемка туга, і як її позбутися? Вислухати сповідь майбутнього еміґранта доведеться людині, яка, на перший погляд, не дуже для цього підходить...

Актори

Із хроніки фільмування

Знімання фільму «Арівідерчі, Серього!» проходило в парку «Перемога», що в київському районі Дарниця.

Основну частину картини (близько 30 кадрів) було відзнято протягом одного дня.

Андрій Тимощук: «Цікаво, що під час фільмування на нас випадково натрапили журналіст та фотограф районної газети. Вони зачекали до кінця знімання, а потім взяли у нас інтерв'ю. Таким чином, матеріал у пресі з'явився значно раніше, ніж було завершено роботу над фільмом...

Наступного дня знімальна група зустрілася ненадовго, щоб відзняти деякі деталі та кілька близьких планів. Після чого режисер з оператором поїхали до Борисполя зняти кадри з літаком та голубами.

Режисерська версія монтажу була готова вже за кілька днів. В її найпершому варіанті були присутні сцени з гуртом байкерів, які зачіпали головного героя, а також сцена з п'яничкою, що спочатку розганяв голубів, а потім гепався на землю, "заблукавши" поміж трьох сосен. Проте згодом ми вирішили, що ці елементи були зайві у нашій історії.

У фінальній сцені фільму нам дуже хотілося використати пісню "Повернися до Сорренто" у виконанні Робертіно Лореті. Ми зв'язалися з його аґентом, показали йому наш фільм та дуже натхнено поспілкувалися. У нас виникла взаємна симпатія, однак навіть ту мінімальну суму, яку пан Робертіно хотів отримати за використання його пісні, нам зібрати не вдалося. Тому музику до фільму написали чудові київські композитори зі студії "Бейкер стріт" Сергій Косаренко та Роман Черенов».

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.