Буклет

Буклет (англ. booklet) — вид друкованої продукції, характерний для рекламної поліграфії, має зовнішню схожість з брошурою, але зазвичай більш складної конструкції і продуманого дизайну.[1] Являє собою листи, скріплені в корінці, або сфальцьовані у два і більше згинів аркушу паперу, на обох сторонах якого розміщена текстова та/або графічна інформація. Традиційно буклети виготовляються на папері з аркуша формату А4 або менше (рекламні видання, що друкуються форматом А4 і більше, називаються проспектами).

Слід відрізняти буклет від листівки і брошури, бо листівкою вважається друкована продукція з одним згином, або зовсім без них. Під брошурою ж розуміється неперіодичне текстове книжкове видання (наприклад, за стандартами СРСР обсягом понад 4, але не більше 48 сторінок), що складається із двох основних елементів: блоку і паперової обкладинки, та скріплених між собою за допомогою шиття, скріпкою, ниткою або мотузкою тощо.

Примітки

  1. Буклеты и лифлеты: сходство и различия ((рос.)). журнал «Формат». август 2005. Архів оригіналу за 4 квітня 2013. Процитовано 31 березня 2013.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.