Джейн Марія Коллінз

Джейн Марія Коллінз (англ. Jane Maria Collins; нар. 17 лютого 1962 року) — британський політик, член Європарламенту від регіону Йоркшир і Хамбер партії Незалежності Великої Британії. Була обрана в 2014 році. У лютому 2017 року, їй було наказано Верховним Судом, заплатити за наклеп штраф після того, як вона неправдиво звинуватила парламентарія-лейбориста в Ротеремі, про те, що він знав про дитячу сексуальну експлуатацію в місті.

Джейн Марія Коллінз
Народилася 17 лютого 1962(1962-02-17) (59 років)
Понтефракт, Вейкфілд, Західний Йоркшир, Велика Британія
Країна  Велика Британія
Діяльність політична діячка
Знання мов англійська
Посада Депутат Європейського парламенту[1]
Партія Партія незалежності Сполученого Королівства
Сайт jane-collins.org

Освіта

Коллінз отримала освіту в Західному Йоркширі, відвідуючи East Hardwick Junior School і Pontefract and District Girls High School, закінчивши їх у 18 років і отримавши 4 відмітки GCE O-level і одну GCE A-level з гуманітарних наук.

Кар'єра

Після закінчення школи, Коллінз стала працювати головною дівчиною — конюхом у м. Мосс, Південний Йоркшир. У 1985 році її сім'я переїхала в Селбі і в купила там стайню у м. Віллітофт, на якій Джейн допомагала працювати. Згодом стала фізіотерапевтом коней.

У 2014 стала депутатом Європарламенту.

В Європарламенті виступала і голосувала проти асоціації з Україною[2][3].

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.