Дорога на Марокко

Дорога на Марокко" (англ. The Road to Morocco) — музична кінокомедія режисера Девіда Батлера за участю Бінга Кросбі, Боба Гоупа і Дороті Ламур. Третя частина циклу-гепталогіі «Дорога на …», знята кіностудією «Paramount Pictures» (США) в 1942 році.

Дорога на Марокко
англ. The Road to Morocco
Жанр романтична кінокомедія, музичний фільм і бадді-муві
Режисер Девід Батлер[1][2]
Продюсер Paul Jonesd
Сценарист Don Hartmand і Frank Butlerd
У головних
ролях
Бінг Кросбі[2], Боб Хоуп[2], Dorothy Lamourd[2], Ентоні Квінн[2], Dona Draked[2], Володимир Соколовd[2], George Givotd[2], Abner Bibermand, Монте Блюd, Harry Cordingd, Івонн де Карло, Леон Беласко, Mikhail Rasumnyd[2], Nestor Paivad і John Georged
Оператор William C. Mellord
Композитор Victor Youngd
Художник Ганс Дрейер
Кінокомпанія Paramount Pictures
Дистриб'ютор Netflix і Vudud
Тривалість 83 хв.
Мова англійська
Країна  США
IMDb ID 0035262

Сюжет

Два товариша Джефф (Кросбі) і Орвілл (Гоуп) через корабельну трощу, яка була випадково спровоковано ними необережним курінням близько порохового складу, опиняються на пустинному африканському березі. Добравшись на верблюді до найближчого міста, вони з апетитом обідають в невеликому ресторанчику, хоча не мають ні цента в кишені. Джефф відлучається і повертається з двома сотнями доларів. Він зізнається, що тільки-що продав Орвілла в рабство незнайомцю, щоб розрахуватися за обід, але обіцяє в самий найближчий час викупити товариша.

Через тиждень Джефф несподівано для себе розшукує Орвілла але не за рабською працею, а в покоях принцеси Шалмар (Ламур), яка викупила того і навіть планує вийти за нього заміж. Причиною несподіваної метаморфози стало передбачення придворних астрологів. Познайомившись з Джеффом, принцеса переглядає свій вибір і погоджується відправитися в США і там вийти за нього заміж. Орвілл ж змушений задовольнятися суспільством Маймі — дівчини з почту.

Колишній наречений принцеси шейх Муллана Касим (Куїнн) зі своїми воїнами викрадає Шалмар і відвозить в пустелю, де, розбивши свій табір, готується до пишного весілля. Джефф і Орвілл таємно пробираються туди і, посваривши воїнів Касима з охоронцями іншого шейха, який прибув на весілля, в колотнечі, що зав'язалася звільняють принцесу Шалмар і Маймі. Обидві пари закоханих повертаються на кораблі в США. Однак чергова витівка Орвілла — куріння в пороховому складі, — призводить до чергової корабельної трощиа. На уламках лайнера виснажені мандрівники добираються до Нью-Йорка.

Фільм мав альтернативний фінал. Джефф і Орвілл вступали в морську піхоту США, на тлі цієї сцени йшла напис: «Побачимося по дорозі в Токіо!».

Примітки

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.