Життя цього хлопця. Правдива історія

«Життя цього хлопця. Правдива історія» (англ. This Boy's Life) американська екранізація напівавтобіографічної книги Тобіаса Вольфа, нині професора літератури в університеті, який згадує про своє дитинство на рубежі 1950-1960-х років, здійснена англійським режисером Майклом Кейтон-Джонсом у 1993 році. Розповідь у фільмі ведеться від імені підлітка Тобі.

Життя цього хлопця.
Правдива історія

англ. This Boy's Life
Жанр драма біографія
Режисер Майкл Кейтон-Джонс
Продюсер Фітч Кеди, Пітер Губер,
Арт Лінсон
Сценарист Вільям Діл, Стів Шеган,
Томмі Лі Волес
На основі This Boy's Lifed
У головних
ролях
Роберт Де Ніро
Леонардо Ді Капріо
Еллен Баркін
Оператор Девід Воткін
Композитор Картер Бервеллd
Музика Картер Бервел
Кінокомпанія Art Linson
Warner Brothers
Дистриб'ютор Warner Brothers і Netflix
Тривалість 114 хв.
Мова англійська
Країна  США
Рік 1993
Касові збори 4 104 962 $
IMDb ID 0108330
Рейтинг IMDb:

Сюжет

Історія про життя підлітка Тобі (Леонардо Ді Капріо) зі своєю матір'ю Керолайн (Еллен Баркін), після того як їх покинув батько. Вони їдуть до Сієтла, де мати знайомиться з ввічливим механіком гаража Двайтом (Роберт Де Ніро), який теж розведений і має троє дітей. Утім, після весілля виявляється, що він має безапеляційний характер і намагається принизити Тобі й підпорядкувати його своїй волі. Поступово Керолайн розуміє, що у Двайта таке домінуюче ставлення до всіх, хто навколо нього. Нарешті Тобі і Керолайн не витримують і поривають з Двайтом.

Ролі виконують

Навколо фільму

  • Фільм знятий на основі реальної історії Тобіаса Вульфа — американського письменника, відомого своїми спогадами, зокрема, «Життя цього хлопця» (This Boy's Life, 1989) та «В армії фараона» (In Pharaoh's Army, 1994).
  • За десять років до того як Тобіас Вульф написав «Життя цього хлопця», його брат Джефрі, якого у фільмі називають Грегорі, також випустив свої мемуари, де основну увагу було приділено його складним відносинам з батьком.
  • За час зйомок Леонардо Ді Капріо значно виріс, тому на зйомках він навмисно горбився, щоб виглядати нижчим від Роберта Де Ніро.

Звукова доріжка

У фільмі використано багато пісень з 1950-х — початку 1960-х років. У тому числі й Френка Сінатри Let's Get Away from It All з його альбому 1958 року «Come Fly with Me». Тобі з матір'ю співають I'm Gonna Wash That Man Right Outa My Hair з популярного післявоєнного мюзиклу «South Pacific». Досить багато пісень Едді Кокрана, Френкі Лаймона, Лінка Рея та Картера Бервела відображають захоплення Тобі рок-н-ролом та ду-вопом (стиль поп-музики, у якій гармонійний спів звучить на фоні мінімального музичного супроводу). Картер Бервел створив спокійний музичний супровід фільму, який озвучив нью-йоркський гітарист Фредерік Генд.[1]

Нагороди та номінації

Див. також

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.