Кебкало Андрій Борисович

Кебкало Андрій Борисович (13 грудня 1972, м.Київ, Україна) — хірург, проктолог вищої категорії, онкохірург. Доктор медичних наук, професор кафедри хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика[1], член клініко-експертної комісії МОЗ України[2]. Один з лікарів хірургічного профілю, практикуючий методику лікування стовбуровими клітинами в Україні[3][4].

Кебкало Андрій Борисович
Народився 13 грудня 1972(1972-12-13) (49 років)
Київ, Українська РСР, СРСР
Місце проживання Київ
Alma mater Національний медичний університет імені Олександра Богомольця
Галузь хірургія
Заклад Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика
Посада професор кафедри хірургії і проктології
Звання професор
Ступінь доктор медичних наук
Особ. сторінка kebkalo.com

Біографічні відомості

Народився 13 грудня 1972 року у місті Києві. У 1996 році з відзнакою закінчив Національний медичний університет імені О. О. Богомольця. У 1999 — захистив кандидатську дисертацію на тему «Сучасні методи детоксикації та імунокорекції при хірургічному лікуванні хворих з обструктивною жовтухою» (науковий керівник Володимир Мамчич. З 1999 по 2003 роки працює асистентом кафедри хірургії з курсом оперативної хірургії та топографічної анатомії на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика. З 2000 по 2005 рік працював старшим науковим співробітником Українського науково-практичного центру екстренної медичної допомоги.

У 2011 році захистив докторську дисертацію за темою «Використання клітинних та тканинних трансплантантів у комплексному лікуванні хворих з пенкреанекрозом». З 2012 року обіймає посаду професора кафедри хірургії та проктології НМАПО ім. П. Л. Шупика.

У 2017 році — учасник міжнародної конференції у Австрії Salzburg weill cornell/memorial sloan kettering cancer center seminar in gastrointestinal oncology[5].

Міжнародна співпраця

2 травня 2018 року на запрошення Андрія Борисовича до Києва прибув відомий американський хірург українського походження Віталій Пойлін[6]. Було проведено оперативне хірургічне втручання з приводу пухлини сліпої кишки[7].

Науковий доробок

Автор 88 наукових і учбово-методичних робіт[8][9] та 5-ти патентів[10].

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.