Коді Роудс

Коді Раннелс (англ. Cody Runnels) — американський професіональний реслер, який виступав в федерації реслінгу — WWE. Народився 30 червня 1985 року. Коді — син легендарного реслера «Американської мрії» Дасті Раннелса та брат Дастіна Раннелса (Голдаст). Коді є трьохразовим Командним Чемпіоном Світу, одноразовим Командним Чемпіоном WWE и дворазовим Інтерконтинентальним Чемпіоном WWE.

Коді Роудс
Загальна інформація
Громадянство  США
Місце проживання Шарлотт, Північна Кароліна,США
Народження 30 червня 1984(1984-06-30) (37 років)
Маріетта, Джорджія, США
Зріст 183 см.
Вага 100 кг.
Батько Дасті Роудс
Дружина Бренді Роудс
Спорт
Країна  США
Вид спорту Реслінг
Тренери Дасті Роудс
Ел Сноу
Бруно Сессі
Рей Ллойд
Участь і здобутки
 Коді Роудс у Вікісховищі
Справжнє ім’я Коді Раннелс
Імена на рингу: Коді Роудс
Коді Раннелс

Кар'єра в реслінгу

Ohio Valley Wrestling (2006—2007)

Використовуючи своє справжнє ім'я, Раннелс почав кар'єру реслера в Ohio Valley Wrestling у червні 2006 року. Він сформував команду спільно з Шоном Спірсом у середині серпня 2006 року. Зразу ж, їх команда вплуталися в конфлікт з діючими командними чемпіонами OVW «недоторканними», у яких успішно виграли титули 18 жовтня. У листопаді 2006 року, Раннелс і Спірс успішно відстояли свої титули, до того ж, перевівши на свій бік менеджера Кару Дрю, відому під ім'ям Черрі. Вона супроводжували їх на всіх матчах і часто в них втручалася. 29 листопада титул командних чемпіонів став знову вакантним, після того, як матч проти " Недоторканних " закінчився в нічию. Втім, на цьому їх протистояння не закінчилося, оскільки попереду їх чекав матч-реванш.

Наступного тижня відбувся матч-реванш за титул чемпіонів у командній бою, який Спірс і Раннелс програли через втручання Черрі, перебігти назад до «Недоторканних». Два тижні потому, 20 грудня Раннелс і Спірс взяли участь у вуличному бою проти команди італьянців «Deuce'n Domino» за все ж ті титули Командних Чемпіонів, після перемоги в якому Раннелс і Спірс стали дворазовими чемпіонами. Після цього в даній команді почалися розбіжності. Спірс почав заздрити тому, що Раннелс робить непогану сольну кар'єру. Коді переміг Пола Берчіля, ставши новим чемпіоном у важкій вазі за версією OVW, проте програв матч-реванш, що відбувся на наступний день. У цей час Спірс виграє титул телевізійного чемпіона OVW. 11 квітня 2007 команда втратила свої титули Командних Чемпіонів, програвши Джастіну ЛаРоучу і Чарльзу Евансу. Між Раннелсом і Спірс починається справжнє суперництво, в результаті якого Коді 6 липня відбирає у Шона титул телевізійного чемпіона, але через тиждень титул повертається до Спірса.

Дебют; команда з Хардкором Холлі (2007—2008)

Коді Роудс в матчі проти Вільяма Рігала, наприкінці 2007 року

Його дебют в WWE відбувся на RAW від 2 липня 2007 року під іменем Коді Роудс. Він втрутився в конфлікт, між його батьком — Дасті Роудсом і Ренді Ортоном. Ортон вдарив Коді, на що той відповів, що на наступнім RAW, між ними відбудеться матч. Через тиждень Коді програв Ренді Ортону. Ще через тиждень відбувся матч-реванш між цими двома, але Роудсу, на жаль, знову не пощастило.

Через місяць Коді почав ворожнечу з Хардкором Холлі. Між ними відбулося три матчі і всі виграв Холлі. Попри це, Холлі сказав, що з Коді може вийти непоганий реслер і запропонував йому об'єднатися в команду, на що той погодився. Як команда, вони добились немалого успіху, але виграти Командне золото їм не вдавалося. На випуску RAW від 19 листопада Коді випадково утримав Холлі на лопатках, після нападу на Роудса Ренді Ортона. Коді впав на Холлі, що й було прийнято за утримання. На RAW, від 10 грудня, Коді разом з Хардкором Холлі перемогли Командних Чемпіонів Світу — Ленса Кейда и Тревора Мердока і стали новими чемпіонами. Для Коді цей титул став першим в WWE. Через тиждень, на RAW, вони зберегли свої титули в матчі-реванші проти Кейда и Мердока, після чого довго тримали титули в себе.

Спадщина; Ворожнеча з D-Generation X і Сім'єю МакМехонів; розпад угрупування (2008—2010)

Через півроку, на PPV Night of Champions 2008, Роудс і Холлі захищали свої титули в нерівному матчі проти Теда Дібіасі молодшого. Коді зрадив Хардкора Холлі і таким чином він з Тедом Дібіасі стали новими Командними Чемпіонами Світу. Через місяць, на RAW від 4 серпня Роудс и Дібіасі програли свої титули Джону Сіні і Батісті. Але вже через тиждень, Роудс і Дібіасі, скориставшись правом на матч-реванш, повернули собі титули. Протримавши титули півтора місяці, Роудс і Дібіасі програли свої титули СМ Панку і Кофі Кінгстону.

Після програшу титулів, почалася нова сюжетна лінія. Ману запропонував вступити в угрупування, яка складається тільки з потомственних реслерів. Ця ідея сильно не сподобалася Ренді Ортону, внаслідок чого він починає переслідувати реслерів, а на RAW від 3 листопада ще й сильно травмував Дібіасі.

Спадщина (Коді Роудс, Тед Дібіасі і Ренді Ортон)

На PPV Survivor Series (2008), Коді Роудса і Ренді Ортона поставили в одну команду, яка внаслідок і перемогла. Після цього Роудс і Ортон, разом з Ману заснували угрупування, яке й назвали «Спадщина» (англ. The Legacy). Дебют «Спадщини» відбувся в Гандикап матч 3 на 2, між Спадщиною проти Тріпл Ейча і Батісти. Ортон вирішив зробити провірку своїм колегам, внаслідок чого Ману покидає угрупування, а його місце займає Тед Дібіасі, який тільки нещодавно повернувся.

На Royal Rumble (2009), всі три участника Спадщини брали участь в Королівській битві. В четвірці фіналістів залишились Роудс, Ортон, Дібіасі і Тріпл Ейч. Останньому вдалося знищити Роудса і Дібіасі, але ззаду на нього напав Ренді і знищив його. Пізніше, у Спадщини починається ворожнеча з Сім'єю Макмехонів, який виливається в командний матч три на три, між Спадщиною проти Тріпл Ейча, Батісти і Шейна Макмехона за титул Чемпіона WWE. Якщо виграє Спадщина, Ренді Ортон стане новим чемпіоном. Цей матч виграли хіли і Ортон став новим чемпіоном. Пісця цього вони стали нападати на Тріпл Ейча, внаслідок чого той відродив D-Generation X. Ворожнеча цих угрупувань призвела до їх матчу на SummerSlam 2009, який виграли DX. Після цього ці угрупування зустрічалися на Breakink Point, де перемогла уже Спадщина. Вирішальний матч між ними відбувся на Hell in a Cell, по однойменним правилам. На початку матча Роудс і Дібіасі викинули Трілл Ейча з клітки і почали лупцювати Майклза. Тріпл Ейч, після кількох невдалих спроб, взяв кусачки і відкрив клітку, тим самим врятувавши Майклза. DX забрали собі ініціативу і змогли перемогти.

На Royal Rumble (2010), Коді Роудс завадив перемогти Ренді Ортону, тим самим розпочавши з ним ворожнечу. Незабаром, до них приєднюється Тед Дібіасі, що призводить до призначення троьохсторонного матчу на головному святі року Wrestlemania XXVI. Спочатку, Роудс і Дібіасі разом атакували Ортона, однак, потім вони почали сперечатися, хто має зробити утримання Ортону. Сам Ренді цим скористався і вирубив цих двох, чого йому й вистачало для перемоги.

Dashing; Undashing; Ворожнеча з Реєм Містеріо (2010—2011)

«Dashing» Коді Роудс на Tribute to the Troops 2010, в грудні 2010 року

В квітні, в результаті драфту, Роудс був переведений на SmackDown. Там він взяв собі образ красеня, який є схибленим на своїй красі, а особливо на лиці. Він почав носити з собою дзеркало і багато дивитися в нього, внаслідок чого він дістав прізвисько Dashing (англ. Екстравагантний). Коді, навіть в інтернет виложував відео-уроки, як правильно доглядати за своїм лицем.

18 липня, на Money in the Bank (2010), Коді брав участь в Битві з драбинами Зірви Банк від SmackDown, але перемогти йому не вдалось. Майже через два місяці, Роудс сформував команду з Дрю Макінтайром. На Night of Champions (2009), Роудс і Макінтайр брали участь в чотирьохсторонньому командному матчі на вибування за титули Командних Чемпіонів WWE. Також, в матчі узяли участь Династія Харт (Тайсон Кід і Девід Харт Сміт), Брати Усо (Джиммі і Джей), Владімір Козлов з Сантіно Мареллою і Еван Борн з Марком Генрі. Цей матч виграли Роудс і Макінтайр і стали новими Командними Чемпіонами WWE.

Через місяць, на Bragging Rights (2010), Роудс і Макінтайр програли свої титули двом членам Нексуса — Джону Сіні і Девіду Отонзі. Через деякий час, вони зазнали поразки від Кофі Кінгстона і Біг Шоу, після чого їх команда розпалася. На Survivor Series, Роудс брав участь в командному поєдинку п'ять на п'ять на вибування, між командами Альберто Дель Ріо і Рея Містеріо. Роудс був знищений, після КО Панча від Біг Шоу.

21 січня 2011 року, під час матчу Роудса проти Рея Містеріо, Коді зазнав травми обличчя, після 619 від Містеріо. Внаслідок цього, Роудс не зміг узяти участь в Королівській битві (2011). Пізніше, Роудс повернувся з протекторною маскою на обличчі. Коді став набагато жорстокішим, ніж він був до травми. Між Роудсом і Містеріо почалася ворожнеча, яка привела до їхнього матчу на Реслманії XXVII. Цей матч виграв Роудс, після удару Містеріо наколінником. Однак на Extreme Rules (2011) відбувся матч-реванш між ними за правилами Falls Count Anywhere (Утримання зараховуються де завгодно), який виграв вже Містеріо.

Після цього Роудс став ще жорстокішим. Він трохи змінив свою музикальну тему «Smoke and Mirror», а також на арену він став виходити зі статистами, які несли в руках паперові пакети і роздавали їх глядачам. Роудс казав, щоб люди одягли на голову пакети для того, щоб сховати свою потворність.

Інтерконтинентальний Чемпіон (2011—2012)

Коді Роудс у своїй захисній масці із паперовим пакетом в руках, в червні 2011 року

Коді Роудс відновив союз із Тедом ДіБіасі 20 травня на арені SmackDown. Вони разом продовжили ворожнечу із Сін Карою і Деніелом Брайаном. Коді брав участь у змаганні з драбинами на арені Money in the Bank, але не зміг перемогти того вечора.

9 серпня на арені SmackDown Коді Роудс із допомогою Теда ДіБіасі переміг Ізекіля Джексона і став новим Інтерконтинентальним Чемпіоном. Після бою Коді надягнув на голову Джексона паперовий пакет. Роудс переміг у матчі-реванші і зберіг титул. Після цього він разом із ДіБіасі почав конфліктувати з Ренді Ортоном. Тед ДіБіасі програв Ортону, а після матчу на нього напав Роудс. Це призвело до їх матчу на супершоу Night of Champions (2011) за Інтерконтинентальний титул, перемогу в якому здобув Коді.

Згодом Роудс знову почав ворожнечу з Ренді Ортоном. 9 вересня Роудс програв Ренді. Коді не здався і через чотири дні, за допомогою Марка Генрі, травмував Ортона. 23 вересня Роудс переміг Ренді по дискваліфікації, після того, як Ортон зірвав з обличчя Коді його захисну маску. Після цього, Коді захистив свій титул в Роял-матчі 10 реслерів, а також проти Шеймуса, який був дискваліфікований, після нападу на нього Крістіана. 2 жовтня, на Hell in a Cell, Роудс презентував всім глядачам новий дизайн свого Інтерконтинентального титулу, точніше старий, який носили такі легенди, як Шон Майклз, Ріккі Стімбот, Брет Харт, Ренді Севидж, Стів Остін і інші. Також, на цьому шоу, Роудс успішно зберіг свій титул від Джона Моррісона. Після PPV, Роудс продовжив ворожнечу з Ренді Ортоном. На Vengeance (2011) Роудс програв Ортону в матчі без титулу на кону. На наступному SmackDown, Ортон поламав захисну маску Роудса в матчі «Вулична Бійка». На цьому ворожнеча між ними і закінчилася. 14 листопада, на RAW, Роудс показав своє обличчя без маски. На цьому ж випуску, Коді, разом з Уніко перемогли Сін Кару і Кофі Кінгстона. На Survivor Series (2011) Роудс брав участь в традиційному командному матчі п'ять на п'ять на вибування, між командами Вейда Баррета і Ренді Ортона, в команді Вейда. Під час матчу, Роудсу вдалось знищити Мейсона Раяна. В фіналі матчу залишилися Вейд Баррет і Коді Роудс проти Ортона. Ортон провів Роудсу RKO, в цей час як Барретт проводить Ренді Wasteland, в результаті чого команда Баррета перемагає — «виживають» Барретт і Роудс.

На SmackDown повинен був відбутися матч, між Роудсом проти Букера Ті, через сварку на RAW (Коді хлюпнув в обличчя Букеру воду зі склянки), але Роудс напав на Букера, коли той давав інтерв'ю і травмував його. Після цього Букер Ті отримав від генерального менеждера SmackDown — Теодора Лонга бій за титул Інтерконтинентального чемпіона на Tables, Ladders & Chairs (2011), де Коді успішно захистив титул. Пізніше 6 січня 2012 у Коді відбувся матч — реванш з Букер Ті за титул Інтерконтинентального чемпіона, в якому знову здобув перемогу Коді Роудс. На Royal Rumble (2012) брав участь у Королевської битві, вийшовши під № 4. Прекрасно взаємодіяв з Мізом. На двох вони вибили близько 10 осіб (третина учасників битви) . Викинувши максимальну кількість опонентів, Коді став найрезультативнішим учасником цього матчу. Коді вилетів 25-м, разом з Мізом, від рук Біг Шоу (який вийшов останнім, 30-м), протримавшись 42 хвилини (більше лише Міз — 45 хвилин).

Після PPV у Коді була ворожнеча з Джастіном Гебріелом, після того як Джастін напав на Роудса біля рингу, перед боєм Коді з Хорнсвогглом, намагаючись захистити карлика від побиття. На одному із випусків, який проходив у Лас-Вегасі, Коді отримав право від Тедді Лонга вибрати собі суперника і Роудс вибрав Хорнсвоггла. Відразу після нападу Джастін кинув виклик Коді, який той із задоволенням прийняв, змінивши своє рішення. У бою переміг Коді Роудс, тим самим зберігши свій титул. Перед Elimination Chamber (2012) став виступати в парі з британцем Уейдом Барреттом, з яким непогано спрацювався в боях проти пар Великий Калі — Ренді Ортон і Біг Шоу — Великий Калі. Чудово виступив на Elimination Chamber (2012), хоч і вилетів з клітки третім, але залишив приємне враження, знову порадувавши відмінною командною роботою з Уейдом Барретом, в ході якої вони спільно вибили основного фаворита — Біг Шоу . Відразу після вильоту Біг Шоу з поєдинку, Коді, в безглуздій ситуації, був утриманий Сантіно Мареллою.

Ворожнеча з Біг Шоу (2012)

Коді Роудс на Реслманії XXVIII

Наступного дня, на RAW, Коді брав участь в Королівській битві десяти реслерів, що програли на Elimination Chamber за право бути претендентом № 1 на титул чемпіона WWE. Цей матч він програв, вилетівши від рук Біг Шоу передостаннім. Вже через хвилину після вильоту, допоміг Крісу Джеріко перемогти в цій самій битві, стягнувши за руку з рингу Біг Шоу і, таким чином, забезпечивши собі ворожнечу з ним. На наступних випусках RAW і SmackDown, Коді показува відеоролики про поразки Біг Шоу на Реслманія, оскільки Біг Шоу є одним з найбільш невдачливих реслерів на головних святах реслінгу у році, маючи одну перемогу і сім поразок. На SmackDown від 2 березня, генеральний менеджер SmackDown, Тедді Лонг, оголосив, що Коді Роудс битиметься проти Біг Шоу на Реслманії XXVIII. Під час бою Біг Шоу проти Кейна, на RAW від 19 березня, Коді знову показав серію роликів про невдачі Біг Шоу на Реслманіях і тим самим допоміг Кейну перемогти. Після перемоги, Кейн віддалився з рингу, а Роудс, знущально прикувавши свого ворога наручниками до канатів, побив його боксерськими рукавичками. На РеслМанії XXVIII Коді втратив свій титул Інтерконтинентального чемпіона, який утримував протягом восьми місяців. Коді Роудс був інтерконтинентальним чемпіоном 236 днів, більше, ніж Шон Майклз (202 дні) і Ренді Ортон (210 днів). Його тайтл-рейн є 9-м за тривалістю в історії WWE.

Після Реслманії Роудс продовжив ворожнечу з Біг Шоу. На Extreme Rules (2012), Коді таки зміг повернути собі Інтерконтинентальний титул через випадкову помилку Біг Шоу (у матчі зі столами, Гігант, не без допомоги Коді, наступив на стіл, зламавши його і тим самим програвши). На одному з випусків RAW, у Коді відбувся матч-реванш за Інтерконтинентальне чемпіонство проти Біг Шоу. Коді не позбавився свого титулу, оскільки програв за відліком, а за відліком або дискваліфікації титул не передається переможцю.

На Over the Limit (2012) відбулася королівська битва, переможець якої мав право битися за титул Чемпіона Сполучених Штатів або Інтерконтинентального чемпіона. В цій битві переміг Крістіан, який несподівано повернувся в WWE. Незважаючи на те, що спочатку Крістіан вибрав бій з Чемпіоном Сполучених Штатів Сантіно Мареллою, згодом він змінив своє рішення і викликав на бій Роудса. Крістіан зміг виграти титул, після свого коронного Killswitch, ставши новим Інтерконтинентальним чемпіоном. Після цього, якийсь час Коді тримався в тіні, спостерігаючи за боями Крістіана і говорячи про те, що найближчим часом він поверне собі титул в матчі-реванші. Цей матч відбувся на No Way Out (2012). Незважаючи на те, що у цьому бою Коді продемонстрував весь свої професіоналізм, відбити титул не вийшло.


Після цього, Коді, разом з Девідом Отонгою брав участь у кваліфікаційному матчі на Money in the Bank (2012), але вони програли Крістіану і Сантіно Мареллі. Але на SuperSmackDown The Great American Bash Коді отримав від ради директорів другий шанс, який і реалізував, перемігши Крістіана в бою один на один. Але на Money in the Bank в матчі з драбинами Зірви Банк, Коді перемогти не зміг. А перемогу в цьому матчі здобув Дольф Зіглер. Після PPV, Коді частіше з'являвся на шоу Superstars, ніж в SmackDown, до того ж, новий генеральний менеджер синього бренду Букер Ті був явно не в захваті від Роудса, враховуючи минулі конфлікти. В цей же час, Роудс починає ворожнечу з Сін Карою, який привів до неодноразових поразок Роудса. Через незрозуміле бажання Коді зняти з нього маску, він постійно припускався помилок і пропускав удари. Також Роудс брав участь в командному бою, разом з Деміеном Сендоу проти Бродуса Клея і того ж Сін Кари, але безуспішно. Як не дивно, але на WWE Superstar у Коді були справи значно краще, де кожен його бій завершувався його перемогою. За тиждень до Night of Champions (2012) у Коді змагався проти Рея Містерія. Наприкінці бою вибіг Міз і відволік Рея, завдяки чому Роудс провів переможний Cross Rhodes Містеріо. Однак варто було Мізу вийти на ринг, як Роудс провів Cross Rhodes і йому. На наступному випуску SmackDown, Коді заявив, що має право на матч за Інтерконтинентальне чемпіонство, після чого Букер Ті призначив поєдинок «Фатальна четвірка» на Night of Champions (2012), в якому участь візьмуть Міз, Коді Роудс, Рей Містеріо і Сін Кара. Уже на самому PPV, наприкінці матчу Роудс спробував провести свій фінішер Сін Карі, але через безглузду випадковість отримав Skull Crushing Finale від Міза, який після цього утримав Роудса на лопатках і відстояв свій титул.

Rhodes Scholars (2012—2013)

На Night of Champions (2012) Кейн і Деніел Брайан стають новими Командними чемпіонами WWE і Коді звертає увагу на даний факт: він об'єднується з Деміеном Сендоу, з яким він вже раніше виступав в команді. На RAW від 24 вересня вони нападають на діючих командних чемпіонів, і заявляють про те, що тепер вони — єдина команда під назвою Team Rhodes Scholars (укр. Степендіати Роудсів), і збираються стати наступними командними чемпіонами. На SmackDown Букер Ті вирішив влаштувати турнір за право матчу проти чемпіонів у командній бою, і Team Rhodes Scholars беруть у ньому участь. У чверть-фіналі вони швидко перемагають Братів Усо, проходячи далі. У півфіналі турніру їх чекала команда Сантіно Марелли і Зака Райдера, над якою вони також здобувають перемогу. 8 жовтня 2012 на RAW визначилися фіналісти на претендентство № 1 на командні титули. Таким чином, у фіналі Team Rhodes Scholars зустрінеться з командою Рея Містерія і Сін Кари. Крім цього, у звичайних матчах дана команда здобула ще 2 перемоги — над командою Прімо і Епіко і над командою Джастіна Гебріела і Тайсона Кідда.

Коді Роудс в лютому 2013 року

На останньому, перед Hell in a Cell (2012), епізоді RAW, 22 жовтня, відбувся фінал турніру, в якому команда Team Rhodes Scholars перемогла команду Рея Містерія і Сін Кари, в результаті чого на Hell in a Cell відбувся їх бій за титули чемпіонів у командних змаганнях, проти команди Hell No (Кейн і Деніел Брайан). За пару днів до цього на SmackDown відбулися окремі бої членів команд, в яких Коді Роудс програв матч Кейну, а Деміен Сендоу, не без допомоги Коді, здобуває перемогу над Деніелом Брайаном. На Hell in a Cell (2012), в процесі матчу між Степендіатами Роудсів і Командною «В Біса Ні», у Кейна почався конфлікт зі своїм товаришем по команді, в результаті чого він почав бити Роудса і Сендоу, незважаючи на зауваження судді. У підсумку, команду Hell No дискваліфікували і Team Rhodes Scholars здобули перемогу. Однак за правилами, команда не може позбутися свого титулу в результаті дискваліфікації, тому пояси залишилися у Hell No.

На одному з шоу Main Event, Team Rhodes Scholars провели матч проти HellNo, В якому вони програли. Під час цього матчу, Коді отримав травму в результаті невдалого маневру від Кейна. У зв'язку з даною ситуацією, на Survivor Series (2012), Роудс був замінений Девідом Отонгою. Після повернення на ринг він з'явився з вусами, що стало причиною скандування фанатами «Вуса Коді». На TLC: Tables, Ladders & Chairs (2012), у матчі зі столами, Team Rhodes Scholars здолала команду Рея Містерія і Сін Кари і тим самим, Степендіати Роудсів знову стали претендентами № 1 на пояси Командних Чемпіонів. Втім, скористатися своїм шансом їм, знову-таки, не вдалося. Однак, на першому RAW в 2013 році у них відбувся черговий бій з командою Hell No, який завершився перемогою Степендіатів. На Smackdown від 11 січня 2013, Team Rhodes Scholars зав'язала конфлікт з Двейном «Скалою» Джонсоном, і заявила, що буде битися за титули командних чемпіонів на Royal Rumble (2013). Після цього Степендіати Роудсів задали Скалі два питання на, які він відповів. Потім питання задав вже сам Скала. «Підніжжя Скали» — відповідь на питання, на яке відповів Деміен Сендоу і Скала зробив йому, як приз за правильну відповідь, «Rock Bottom», а після цього провів ще й Роудсу «Народний Лікоть».

На Royal Rumble (2013) Team Rhodes Scholars змагалися проти команди «В Біса Ні», за їх титули, але не змогла добитися перемоги: Сендоу здався після «ЛеБелл Локу» від Брайана. Однак, цієї ж ночі Роудс і Сендоу брали участь у самій Королівської битві. Коді вийшов під номером 3 і за проведений на рингу час зміг викинути 4 осіб, включаючи свого брата Голдаста. Але згодом, Роудс був знищений Джоном Сіною. 1 лютого, на черговому випуску SmackDown, Коді Роудс і Деміен Сендоу оголосили, що Team Rhodes Scholars перестає існувати, але, незважаючи на це, вони залишаться «найкращими друзями».

На Pre-Show Elimination Chamber (2013) Степендіати Роудсів програли команді «Тони Фанка» (Бродус Клей і Тенсай). На SmackDown від 1 березня, Роудс брав участь у сегменті з Кейтлін, де поговорив з нею про свої вуса. На наступному SmackDown від 8 березня, дивився поєдинок Кейтлін проти Таміни Снуки, в якому остання перемогла. Роудс сказав про свої почуття до Кейтлін своєму колишньому партнерові по команді Rhodes Scholars Демієну Сендоу. Потім, до Коді Роудс і Даміену Сендоу приєдналися Близняшки Белла і вони всі разом почали ворогувати проти Бродуса Клея, Тенсая, Кемерон і Наомі, внаслідок чого був призначений Змішаний командний поєдинок між ними на РеслМанії 29, але він був скасований через брак ефірного часу. Однак поєдинок пройшов на наступному RAW і в цьому матчі перемогу отримали «Монстри Франка» і «Фанкадактельші».

10 травня Коді Роудс програв Кофі Кінгстону. 15 травня на Main Event переміг Джастіна Габріела. 20 травня на RAW переміг Зака Райдера. Після повернення Міза, був призначений поєдинок на Pre-Show Extreme Rules (2013), в якому Міз переміг. На наступному RAW Коді Роудс знову переміг Зака Райдера. Також, на цьому RAW, Роудс в команді з Деміеном Сендоу програли Шеймусу і Ренді Ортону. На наступному SmackDown Коді Роудс програв Крісу Джеріко. На RAW від 3 червня Коді Роудс програв Шеймусу. На шоу Main Event від 5 червня, Коді Роудс в команді з Деміеном Сендоу програли Браттям Усо (Джиммі і Джей). На RAW від 10 червня Коді Роудс програв Мізу, теж саме сталося і 12 червня на шоу Main Event. На наступному RAW після PPV Payback (2013) Коді Роудс разом з Деміеном Сендоу билися в гандикап поєдинку проти Шеймуса 2 на 1 і змогли перемогти, після чого Шеймус провів Брутальний Кік Роудсу. На SmackDown від 21 червня, Коді Роудс програв Шеймусу. На RAW від 24 червня, Роудс в команді з Демієном Сендоу програли Шеймусу і Крістіану. На шоу Main Event від 26 червня, Роудс програв Крісу Джеріко. На RAW від 1 липня Коді Роудс програв Антоніо Сезаро. На Main Event від 10 липня, Коді в команді з Демієном Сендоу і Хітом Слейтером програли Бродуса Клею, Тенсаю і Великому Халі.

Фейс-турн; Ворожнеча з Демієном Сендоу (2013)

На PPV Money in the Bank (2013) Коді Роудс бився в матчі з драбинами Зірви Банк за синій чемоданчик від SmackDown, який дає право на поєдинок за титул чемпіона світу у важкій вазі, в буль-якому місці, в будь-який час. Також, в цьому матчі взяли участь партнер Коді по команді — Демієн Сендоу, Уейд Барретт, Антоніо Сезаро, Джек Сваггер, Фанданго і Чемпіон Сполучених Штатів Дін Емброус. Наприкінці матчу Коді залишився один і вже практично зняв кейс, але його скинув його найкращий друг — Демієн Сендоу, його командний партнер, і сам взяв кейс.

На наступному RAW, Коді Роудс напав на Сендоу після його поєдинку, тим самим здійснивши фейс-турн. На наступному SmackDown від 19 липня, Деміен Сендоу запропонував охороняти його чемоданчик Money in the Bank, але Коді це не сподобалося і він знову атакував Сендоу. На RAW від 22 липня, Коді Роудс переміг Фанданго. На наступному випуску SmackDown від 26 липня, Коді вкрав валізку Money in the Bank, після чого кинув її в Мексиканську затоку. Сендоу кинувся за чемоданчиком, але через невміння плавати, Демієн не зміг дістати валізу і вона пішла на дно. На наступному RAW Коді Роудс переміг Уейда Барретта. Після поєдинку вийшов Сендоу і став звинувачувати батьків Коді в тому, як вони погано виховали свого сина. На наступному SmackDown від 2 серпня, Коді Роудс переміг Джека Сваггера. 5 серпня на RAW, після того як Роудс повернув чемоданчик з контрактом Демієну, було оголошено, що на SummerSlam (2013), Роудс проведе бій з Сендоу. На наступному SmackDown від 9 серпня, Коді атакував Сендоу, так як той хотів закешити свій чемоданчик на Чемпіоні Світу в важкій вазі Альберто Дель Ріо. На SummerSlam (2013) Коді Роудс переміг Деміена Сендоу. На наступному RAW Коді Роудс знову переміг Сендоу в матчі-реванші. Через тиждень, на RAW від 26 серпня, Роудс переміг Фанданго, а потім разом з Мізом перемогли Фанданго і Сендоу.

Ворожнеча Сім'ї Роудсів з Новою Корпорацією (2013—2015)

На RAW 2 вересня, як покарання за виступ проти авторитарного режиму головного операційного директора Тріпл Ейча, Роудс був змушений покласти свою роботу на «карту», коли він зіткнувся з чемпіоном WWE Ренді Ортоном в матчі; (було також згадано, що Роудс незабаром одружиться) він програв і був належним чином «звільнений». Ця сюжетна лінія була створена для того, щоб дати Роудсу час для його шлюбу і медового місяця до Бренді Рід, більш відомою як Едем. Також повернувся його брат Дастін, більш відомий як Голдаст. Протягом наступних декількох тижнів Голдаст також програв Ортону з відновленням Коді в WWE, а його батько Дасті Роудс був вибитий Big Show, в той час як він благав, щоб його сини отримати роботу назад. У свою чергу, мстиві брати Роудс повернулись на Raw напавши на Щит.

Стардаст в січні 2015 року.

6 жовтня на Battleground, Роудс і Голдаст виграли свої робочі місця, коли вони перемогли Чемпіонів командних змагань WWE, Романа Рейнса і Сета Ролінса в не-титульному матчі. Брати Роудси потім перемогли Рейнса і Ролінса за допомогою Біг Шоу в матчі без дискваліфікацій 14 жовтня на Raw ставши новими командними чемпіонами WWE. 27 жовтня на Hell in a Cell Роудси перемогли Братів Усо, Ролінса і Рейнса у командному поєдинку потрійна загроза. 13 грудня на SmackDown, було оголошено, що Коді Роудс і Голдаст захищатимуть командне чемпіонство проти реальних американців (Джека Свагера і Сезаро), RybAxel (Райбек і Кертіс Аксель) і Біг Шоу з Реєм Містеріо у фатальному чотиристоронньому поєдинку.

На RAW 16 червня Роудс дебютував новий персонаж під назвою Стардаст, з пофарбованим обличчям і манерою подібною до Голдаста. Він об'єднався з братом, щоб перемогти RybAxel тієї ночі, а потім і на Money in the Bank. На ночі чемпіонів Стардаст і Голдаст перемогли Братів Усо і стали новими командними чемпіонами WWE. На Hell in a Cell успішно їх захистили. На Survivor Series вони програли титули Деміену Міздоу і Мізу у фатальному чотирьохсторонньому поєдинку в, якому також брали участь Усо і Лос Матадорес. Програли матч-реванш на RAW наступної ночі.

На початку лютого 2015 року Голдаст і Стардаст зазнали поразки від The Ascension і знову почались напружені відносини зі Стардастом, що демонстрував його розчарування у Голдасті. Після матчу Голдаст назвав Стардаста «Коді», і Стардаст відповів, сказавши Голдасту, що він ніколи більше не буде звертатися до нього таким ім'ям. На Fastline 2015 Стардаст мав матч з Голдастом в, якому переміг останній. Згодом Стардаст атакував Голдаста за лаштунками, сказавши батькові, що вбив Коді Роудса. Ворожнеча офіційно завершилася, коли Стардаст узяв участь у матчі за інтерконтинентальне чемпіонство на WrestleMania 31, змагаючись з тодішнім чемпіоном, Бед Ньюз Барретом, Р-Трусом, Діном Емброусом, Люком Харпером, Дольфом Зігглером та переможцем матчу, Денієлом Брайаном.

Робота на телебаченні

У липні 2009 року Коді Роудс, разом з Крісом Джеріко і Джоном Сіною працював одним із учасників компанії «Be a Superstar», яку проводила компанія «Gillette». Тур проходив протягом чотирьох місяців. У серпні того-ж року Роудс, спільно з Тедом Дібіасі, Біг Шоу і Великим Калі був присутній на шоу Конана О'Браєна. 26 травня 2010 було анонсовано, що Коді зіграє невелику роль у серіалі Сховище 13. Роудс знявся у 8 епізоді 2 сезону даного серіалу в ролі Курта Смоллера, однокласника персонажа Мікі.

Особисте життя

Коді Раннелс є сином Дасті Роудса (Раннелса), а також зведеним братом реслера WWE Дастіна Роудса, відомого на рингу як Голдаст. Також у нього є сестра Крістін Дітто, черлідерша Даллаських Ковбоїв. 31 березня 2007, в день перед РеслМанією 23, на церемонії введення в Зал Слави WWE, Коді і Дастін супроводжували свого батька на даному заході. Серед родичів у Коді є також Джеррі Сегс і Фред Оттман, а також хрещеник Магнум Т. А., який теж є професійним реслером. Коді носить на черевиках символ «Triforce» із серії комп'ютерних ігор «The Legend of Zelda». Також він не раз заявляв, що любить по кілька разів проходити ігри з цієї серії. Роудс з дитинства є великим шанувальником коміксів, а при виборі стилю боротьби спирався на персонаж Архангела з Людей Ікс. 19 листопада 2012 Коді, перебуваючи на лікарняному після травми, зробив пропозицію руки і серця екс-ринг-анонсерші WWE Бренді Рід (а.к.а. Еден Стайлз). У вересні 2013 Коді і Бренді побралися.

У реслінгу

Роудс проводить Cross Rhodes на Тайсоні Кідді.
Роудс проводить Cross Rhodes на Джастіні Гебріелі
  • Фінішери (Заключні прийоми)
    • Красива Катастрофа (англ. Beautiful Disaster)/Удар Катастрофа (англ. Disaster Kick)[1][2][3]
    • Кросс Роудс (англ. Cross Rhodes)[4][5] — 2009-наші дни
    • The Silver Spoon DDT[6][7] — 2007—2009
  • Прізвиська
    • «Dashing» (укр. Екстравагантний, стильний)[22]
  • Музикальні теми
    • «Out To Kill» Billy Lincoln (липень 2007 року — червень 2008 року; березень 2010 року — липень 2010 року)[23]
    • «Priceless» Джим Джонстон (червень 2008 року — січень 2009 року)[24]
    • «Priceless (remix)» Jim Johnston (січень 2009 року — травень 2009 року)[25]
    • «It's a New Day» Adelitas Way (червень 2009 року — березень 2010 року)[26][27]
    • «Smoke and Mirrors» Метт Вайт (липень 2010 року — березень 2011 року)[28]
    • «Only One Can Judge» Jim Johnston (березень 2011 року — жовтень 2011 року)
    • «Smoke and Mirrors» Emphatic (жовтень 2011 року — червень 2014)
    • «Written in the Stars» (Червень 2014 — травень 2016)
    • «Kingdom» (Серпень 2016 — наш час)

Титули і нагороди

Аматорський реслінг

  • Georgia State Tournament
    • Шостий в категорії до 76 кг (2002)[29]
    • Чемпіон в категоріїї до 86 кг (2003)[29]
    • Чемпіон в категорії до 86 кг (2004)[29]

Професійний реслінг

  • Ohio Valley Wrestling (Підготовча площадка WWE)
    • Чемпіон OVW в важкій вазі (1 раз)[29][30]
    • Південний Чемпіон Командних змагань OVW (2 раза) — с Шоном Спірсом[29][31]
    • Телевізійний Чемпіон OVW (1 раз)[29][32]
  • Pro Wrestling Illustrated
    • PWI Найпрогресуючий реслер року (2008)[33]
    • PWI ставить його під № 41 в списку 500 найкращих реслерів 2010 року[34]
    • PWI ставить його під № 35 в списку 500 найкращих реслерів 2011 року[35]
    • PWI ставить його під № 23 в списку 500 найкращих реслерів 2012 року[36]
    • PWI ставить його під № 53 в списку 500 найкращих реслерів 2013 року

Примітки

  1. Tom Herrera. WWE.com: WWE Raw SuperShow results: Icons make predictions for Hell in a Cell Match. WWE. Архів оригіналу за 22 березня 2012. Процитовано 23 березня 2012.
  2. Tedesco, Mike (6 серпня 2010). Smackdown Results – 8/6/10. WrestleView. Архів оригіналу за 1 жовтня 2012. Процитовано 4 грудня 2010. «Rhodes pulls him off and hits the Beautiful Disaster (springboard kick) for a near fall.»
  3. Tait, James (25 липня 2010). Tait's SmackDown Report 5/27: Alt. perspective review of Over the Limit fall-out, Tait Reax on each segment & overall show. Pro Wrestling Torch. Архів оригіналу за 31 травня 2011. Процитовано 10 червня 2011.
  4. Tylwalk, Nick (17 лютого 2009). Raw: WrestleMania feuds take shape in Spokane. Slam! Sports. Canadian Online Explorer. Архів оригіналу за 26 червня 2009. Процитовано 22 серпня 2009.
  5. Beckingham, Amanda (1 червня 2011). SHIMMER Vol. 18 DVD Review. Pro Wrestling Torch. Архів оригіналу за 23 березня 2012. Процитовано 8 лютого 2012. «She capitalized on the neck damage with a Last Rites rolling cutter - think Cross Rhodes.»
  6. Cody Rhodes. World Wrestling Entertainment Kids. Архів оригіналу за 10 грудня 2008. Процитовано 22 листопада 2008.
  7. Hubbard, Nathan (12 травня 2008). WWE Raw TV report for May 12. Wrestling Observer/Figure Four Online. Процитовано 22 серпня 2009.[недоступне посилання з квітня 2019]
  8. Caldwell, James (28 березня 2010). Caldwell's WWE WrestleMania 26 PPV Report 3/28: Ongoing "virtual time" coverage of Michaels vs. Undertaker, Hart vs. McMahon. Pro Wrestling Torch. Архів оригіналу за 19 квітня 2010. Процитовано 30 квітня 2010.
  9. Parks, Greg (30 квітня 2010). Parks' WWE SmackDown Report 4/30: Ongoing "virtual time" coverage of the show, including Chris Jericho vs. Kofi Kingston. Pro Wrestling Torch. Архів оригіналу за 7 травня 2010. Процитовано 30 квітня 2010.
  10. Parks, Greg (25 липня 2010). Parks' WWE SmackDown report 7/23: Complete coverage of the Friday night show, including Swagger vs. Mysterio, 2-out-of-3 falls for a Summerslam Title Shot. Pro Wrestling Torch. Архів оригіналу за 27 липня 2010. Процитовано 28 липня 2010.
  11. Plummer, Dale (31 липня 2007). Raw: Carlito back in the picture. Slam! Sports. Canadian Online Explorer. Архів оригіналу за 11 серпня 2007. Процитовано 19 червня 2009.
  12. Mackinder, Matt (16 квітня 2009). WWE Superstars: Debut show a dud. Slam! Sports. Canadian Online Explorer. Архів оригіналу за 20 червня 2009. Процитовано 19 червня 2009.
  13. Plummer, Dale (28 серпня 2007). Raw: Cena's dad target of Orton's anger. Slam! Sports. Canadian Online Explorer. Архів оригіналу за 24 жовтня 2007. Процитовано 19 червня 2009.
  14. Johnson, Matt (28 травня 2010). Superstars: Upset in the main event the news coming out of Thursday night. Slam! Sports. Canadian Online Explorer. Архів оригіналу за 18 жовтня 2011. Процитовано 27 червня 2010.
  15. Bishop, Matt (22 червня 2010). WWE NXT: Rookies look to make impact as first poll nears. Slam! Sports. Canadian Online Explorer. Архів оригіналу за 29 квітня 2011. Процитовано 27 червня 2010.
  16. DAVE HILLHOUSE. Smackdown!: Comings and goings. Архів оригіналу за 28 червня 2011. Процитовано 12 жовтня 2010.
  17. Golden, Hunter (8 червня 2009). Raw Results – 6/8/09. WrestleView. Архів оригіналу за 22 червня 2009. Процитовано 19 червня 2009.
  18. Plummer, Dale (1 лютого 2010). RAW: Boldly going into the Elimination Chamber. Slam! Sports. Canadian Online Explorer. Архів оригіналу за 28 червня 2011. Процитовано 27 червня 2010.
  19. Plummer, Dale (18 травня 2009). Raw: Batista, Flair stand tall over Legacy. Slam! Sports. Canadian Online Explorer. Архів оригіналу за 22 червня 2009. Процитовано 19 червня 2009.
  20. Caldwell, James (4 серпня 2008). Caldwell's WWE Raw Report 8/4: Ongoing "virtual time" coverage of live USA Network broadcast. Pro Wrestling Torch. Архів оригіналу за 29 серпня 2008. Процитовано 19 червня 2009.
  21. Parks, Chris (6 серпня 2010). Parks' WWE SmackDown Report 8/6: Ongoing "virtual time" coverage of the show, including Kingston vs. Ziggler for IC Title. Pro Wrestling Torch. Архів оригіналу за 22 серпня 2010. Процитовано 7 серпня 2010. «Springboard kick to the back of the head by Rhodes»
  22. Passero, Mitch (25 червня 2010). Hot pursuit. World Wrestling Entertainment. Архів оригіналу за 6 липня 2010. Процитовано 27 червня 2010.
  23. WWE Smackdown vs Raw 2009 credits. First Digital Music. Архів оригіналу за 21 листопада 2009. Процитовано 21 вересня 2009.
  24. BMI – Repertoire Search. Broadcast Music Incorporated. Архів оригіналу за 1 липня 2012. Процитовано 29 листопада 2008.
  25. ‘Voices: WWE The Music, Vol. 9’ available now. World Wrestling Entertainment. 27 січня 2009. Архів оригіналу за 1 червня 2009. Процитовано 18 липня 2009.
  26. Fishman, Scott (09-05-28). Adelitas Way, WWE becoming Invincible. The Miami Herald. Архів оригіналу за 17 червня 2009. Процитовано 17 червня 2009.
  27. It's a New Day (Legal Title). Broadcast Music Incorporated. Архів оригіналу за 1 липня 2012. Процитовано 17 жовтня 2009.
  28. Gerweck, Steve (13 липня 2010). WWE news on MSG, Rhodes, DVD project, TV writers. WrestleView. Архів оригіналу за 1 липня 2012. Процитовано 17 липня 2010.
  29. Cody Rhodes. Архів оригіналу за 6 грудня 2010. Процитовано 12 жовтня 2010.
  30. OVW Title Histories – OVW Heavyweight Championship. Ohio Valley Wrestling. Архів оригіналу за 1 липня 2009. Процитовано 3 липня 2009. Вказано більш, ніж один |deadlink= та |deadurl= (довідка)
  31. OVW Title Histories – OVW Southern Tag Team Championship. Ohio Valley Wrestling. Архів оригіналу за 1 липня 2009. Процитовано 3 липня 2009. Вказано більш, ніж один |deadlink= та |deadurl= (довідка)
  32. OVW Title Histories – OVW Television Championship. Ohio Valley Wrestling. Архів оригіналу за 1 липня 2009. Процитовано 3 липня 2009. Вказано більш, ніж один |deadlink= та |deadurl= (довідка)
  33. Pro Wrestling Illustrated 30 (3): 66–67. 2009.
  34. "PWI 500": 1–100. Pro Wrestling Illustrated. 30 липня 2010. Архів оригіналу за 27 жовтня 2010. Процитовано 31 липня 2010.
  35. Pro Wrestling Illustrated's Blog: "PWI 500": 1-100. Pro Wrestling Illustrated. Архів оригіналу за 17 квітня 2012. Процитовано 30 квітня 2012.
  36. Pro Wrestling Illustrated's Blog: "PWI 500": 1-100. Pro Wrestling Illustrated. Архів оригіналу за 5 червня 2012. Процитовано 30 квітня 2012.
  37. Cody Rhodes & Hardcore Holly. Архів оригіналу за 27 грудня 2007. Процитовано 12 жовтня 2010.
  38. History Of The World Tag Team Championship: Ted DiBiase & Cody Rhodes (1). World Wrestling Entertainment. 29 червня 2008. Архів оригіналу за 3 липня 2008. Процитовано 19 грудня 2008.
  39. History Of The World Tag Team Championship: Ted DiBiase & Cody Rhodes (2). World Wrestling Entertainment. 11 серпня 2008. Архів оригіналу за 15 серпня 2008. Процитовано 13 серпня 2008.
  40. NICK TYLWALK. Few gimmicks, more title changes at Night of Champions. Архів оригіналу за 25 липня 2013. Процитовано 12 жовтня 2010.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.