Конні Стівенс

Конні Стівенс (англ. Connie Stevens; нар. 8 серпня 1938 (83 роки), Бруклін) — американська акторка та співачка. Секс-символ 1960-х.

Конні Стівенс
Ім'я при народженні англ. Concetta Rosalie Ann Ingoglia
Народилася 8 серпня 1938(1938-08-08) (83 роки)
Бруклін, Нью-Йорк
Громадянство  США
Діяльність кінорежисерка, музикантка, співачка, кіноакторка, акторка театру, телеакторка, сценаристка, бізнесвумен, студійна виконавиця
Alma mater Hollywood Professional Schoold
Заклад Warner Brothers
Роки діяльності з 1955 — тепер. час
У шлюбі з James Stacyd і Едді Фішер
Діти Джоелі Фішерd[1] і Тріша Лі Фішерd[1]
Батьки Peter Ingoliad[1]
Eleanor McGinleyd[1]
IMDb nm0828328
Нагороди та премії

Премія «Театральний світ»d (1967)

зірка на голлівудській Алеї слави


 Конні Стівенс у Вікісховищі

Біографія

Кончетта Розалі Енн Інголья (англ. Concetta Rosalie Ann Ingoglia) народилася в Брукліні в сім'ї музиканта Пітера Інголья (відомого під псевдонімом Тедді Стівенс) і співачки Елеонори Макгінлі. Після розлучення батьків вона жила з бабусею і дідусем, а потім в католицькій школі-інтернаті, де здобула освіту. У 12 років Кончетта стала свідком вбивства в Брукліні, після чого була відправлена в штат Міссурі, де її розмістили у друзів сім'ї.[2]

В юності Кончетта, будучи родом з музичної сім'ї, вирішила пов'язати свою кар'єру з музикою. Вона взяла собі псевдонім Конні Стівенс, використавши при цьому сценічне прізвище батька. Спочатку вона була вокалісткою у створеному нею музичному колективі «The Foremost». У 1954 році вона разом з батьком переїхала в Лос-Анджелес, де через рік вступила до складу музичного гурту «The Three Debs». У той же час вона навчалася у Школі пісні і танцю Джорджії Массейс, де крім професійної музичної освіти отримала навички акторської кар'єри, виступаючи в місцевому театрі.

У 1957 році Конні Стівенс дебютувала в кіно. Рік потому вона з'явилася в одній з головних ролей у фільмі Джеррі Льюїса «Rock-A-Bye Baby», а незабаром після цього студія «Warner Bros.» запропонувала їй контракт. Найбільшого успіху їй все ж принесли її ролі на телебаченні, особливо участь у детективному серіалі «Гавайський очей», де актриса знімалася з 1959 по 1962 рік. Персонаж співачки Крикет Блек, у виконанні Стівенс, став настільки успішним, що одним з її прихильників став Елвіс Преслі. Популярний співак сам особисто зателефонував їй і запросив на вечірку, після якої між ними зав'язалася дружба, що тривала до самої смерті Преслі. Крім цього успішною стала її роль у ситкомі Джорджа Бернса «Венді і я» в середині 1960-х.

Весь цей час Конні Стівенс продовжувала розвивати свою музичну кар'єру. Багато її пісень, які вона часто виконувала у фільмах, де знімалася сама, ставали хітами і займали високі позиції в рейтингах Billboard. Серед них: «Blame It On My Youth», «Looking For A Boy», «Spring Is Here», «Kookie, Kookie, Lend Me Your Comb», «Sixteen Reasons» і «Too Young to Go Steady».

Крім кар'єри в шоу-бізнесі Стівенс займається благодійною діяльністю, організувавши проект по стипенуванню американських індіанців і беручи участь у діяльності організацій по боротьбі з раком. Конні Стівенс є розробником власної лінії косметики по догляду за шкірою «Forever Spring», а в середині 1990-х відкрила СПА-салон в Лос-Анджелесі.

З 2005 року Стівенс займає посаду секретаря-скарбника в Гільдії кіноакторів США. Будучи прихильницею республіканців, вона протягом багатьох років надає фінансову підтримку Республіканській партії США та її комітету у Конгресі.[3]

Актриса була одружена двічі. Її першим чоловіком був актор Джеймс Стейсі, після розлучення, з яким вона вийшла заміж за співака Едді Фішера, який став батьком її двох дочок.[4]

Її внесок у телебачення відзначений зіркою на Голлівудській алеї слави. У фільмі Квентіна Тарантіно «Одного разу в Голлівуді» її зіграла Дріма Вокер.

Примітки

  1. Lundy D. R. The Peerage
  2. Behind the camera, Connie Stevens, upbeat blond singer-actress of the `50s and `60s, drew upon dark memories 50 years buried to create "Saving Grace B. Jones,"screening Saturday. Philadelphia Inquirer. 26 березня 2009. Процитовано 20 липня 2010.
  3. NEWSMEAT (12 липня 2010). Connie Stevens's Federal Campaign Contribution Report. Federal Election Commission. Архів оригіналу за 31 грудня 2009. Процитовано 7 вересня 2010.
  4. Connie Stevens Biography — Rotten Tomatoes

Посилання

Вікісховище має мультимедійні дані за темою: Конні Стівенс

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.