Кросбраузерність

Кросбраузерність сайту (від англ. Cross — «перетинається») — це властивість сайту однаково відображатися та функціонувати у відповідності до поставленого завдання в усіх браузерах.

Простіше кажучи, таку характеристику дають сайтам, дизайн яких однаковий як в Internet Explorer, так і в Google Chrome. Відображення сайту при цьому може відрізнятися лише дрібними деталями (наприклад закругленими куточками, рівнем тіні, градієнтною або суцільною заливкою), але не кольоровою гамою, розташуванням елементів, а також, що найважливіше у визначенні даного поняття, структурою сайту, адже особливо багато проблем виникає з блочною версткою.

Часто виникає багато проблем з версіями Internet Explorer нижче 10, тому багато розробників вебсайтів не турбуються про кросбраузерність, а ставлять сторінку-заглушку, тобто користувач Internet Explorer може бачити лише одну сторінку, на якій йому рекомендується змінити браузер, без можливості перегляду контенту.

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.