Кішка полідактиль

Кішка полідактиль (англ. Polydactyl cat) — це кішка з вродженою фізичною аномалією під назвою полідактилія. Селекціонери створили породу кішок з такою аномалією за допомогою змін в котячій генетиці. Найчастіше такі кішки зустрічають на східному узбережжі Північної Америки та в Південно-Західній Британії.

Кішка полідактиль
Походження США
Інші назви Американський полідактиль
Карді-кішка
Кішка Хемінгуейя
Кіт свійський (Felis catus)

Як порода

Кішок з такою аномалією розводять як окрему породу. Існують два види полідактилів: короткошерстна американська кішка та мейн-куновий полідактиль. Деякі фелінологічні організації визнали обидва види, але все ж переважно вона не є офіційною і вважається любительською.

Такі кішки дуже популярні в регіоні біля Кередігіону в Уельсі, де їх називають карді-кішками. Перші такі кошенята як представники нової породи були народженні в Ітаці, США. Відомо, що письменник Ернест Хемінгуей був великим прихильником кішок полідактилів і часто тримав їх у себе вдома. Через це іноді цих кішок ще називають кішками Хемінгуейя.

В Європі таких кішок нині дуже мало, оскільки раніше їх винищували, вважаючи, що вони були відьомськими фамільярами [1].

Світлини

Примітки

  1. Is it true many New England cats have extra paws because Boston ships' captains considered them lucky?. The Straight Dope. 29 червня 1999. Процитовано 27 березня 2013.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.