Лях Юрій Іванович

Лях Ю́рій Іва́нович (15 серпня 1965(19650815), Дніпропетровськ 3 грудня 2004, Київ) банкір, голова правління ЗАТ «Український кредитний банк», заслужений економіст України[1].

Юрій Іванович Лях
Народився 5 серпня 1965(1965-08-05)
Дніпропетровськ
Помер 3 грудня 2004(2004-12-03) (39 років)
Київ
·самогубство
Поховання Берковецьке кладовище
Громадянство  Україна
Діяльність банкір
Alma mater КНТЕУ
Посада голова правління ЗАТ «Український кредитний банк»
Нагороди

Біографічні відомості

Народився 5 серпня 1965 року в Дніпропетровську. Закінчив Київський торговельно-економічний інститут. Після закінчення інституту працював у Центральному універмазі Києва на посаді замзавсекцією, а також у Київському міськкомі комсомолу. Банківську кар'єру починав в українській філії «Інкомбанку». Пізніше продовжив свою кар'єру в ІКБ «Інокобанк», АБ «Інко», АБ «Ділова Росія». Був начальником відділу валютних ресурсів в АКБ «Україна», де трудився пліч-о-пліч з майбутнім Президентом України Віктором Ющенком. У грудні 1992 року Ю. І. Лях зайняв посаду голови правління ЗАТ «Український кредитний банк».

Могила Юрія Ляха

3 грудня 2004 року, у дні «Помаранчевої революції», його знайшли мертвим у власному кабінеті в офісі «Українського кредитного банку». За інформацією правоохоронців, Ю. І. Лях вчинив самогубство, перерізавши артерії на шиї канцелярським ножем для паперу. Похований на Міському кладовищі «Берківці».

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.