Мамчук Юрій Євстахієвич

Юрій Євстахійович Мамчук (5 лютого 1971(19710205), м. Київ) — український оперний співак (баритон).

Освіта

  • 1988—1993 — навчався на вокальному відділенні Київського державного музичного училища імені Р. М. Глієра у класі І. Паливоди. Навчаючись брав участь у оперних постановках і став лауреатом першого Національного фестивалю імені М. Лисенка.
  • 1995 — вступив на вокальне відділення Київської Національної музичної академії імені П. І. Чайковського до класу професора, соліста Національної опери України імені Тараса Шевченка А. Вострякова, яку закінчив у 1999 році, заспівавши партію Жермона в опері Верді «Травіата».
  • лютий 2003 – січень 2005 — стажувався та навчався у Центрі оперного співу імені Федора Шаляпіна у Москві під керівництвом народної артистки Росії Г. П. Вишневської.
  • серпень 2006 — стажувався в Міжнародній Академії Опери у місті Ріміні (Італія) за запрошенням італійського піаніста і композитора Карло Парі. Під час стажування брав уроки вокалу у італійського баритона Алессандро Каламаі та майстер-класи у багаторічного соліста театру Ла Скала Роландо Панераї.

Педагогічна діяльність

Нині викладає вокал у Київській дитячій академії мистецтв.

Творчість

Співав з раннього дитинства, з чотирьох років[джерело?]. Був солістом у дитячому хорі «Дзвіночок» та у великому дитячому хорі Національної радіокомпанії України. Брав участь у студентських оперних спектаклях[джерело?].

У 1996 разом із Київським симфонічним хором та оркестром під керівництвом Роджера Мак-Мерріна (США) гастролював по США та Європі, виступав солістом хору в найбільших концертних залах Америки (Carnegie Hall, Cincinnati Hall та інших).

Дискографія

У 2007 році разом із Національним оркестром України під керівництвом В. Сіренка був записаний перший професійний диск Юрія — «Presentation», до якого увійшли античні та оперні арії, італійські та українські народні пісні[джерело?].

У 2011 році був виданий альбом українських пісень «The Heart of Ukraine», до якого, серед інших, увійшли пісні «Як тебе не любити, Києве мій!», «Рідна мати моя», «Дивлюсь я на небо»[1].

Відзнаки

  • Лауреат 1-го міжнародного фестивалю імені М. Лисенка в Києві.

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.