Медаль «За розвиток військового співробітництва» (Міністерство оборони України)

Медаль «За розвиток військового співробітництва» — відомча заохочувальна відзнака Міністерства оборони України.

Відзнака Міністерства оборони України — медаль «За розвиток військового співробітництва»
Країна  Україна
Тип медаль
Вручається: Військовослужбовцям Збройних Сил України, іншим особам
Вручає: Міністр оборони України
Статус вручається
Нагородження
Засновано: 9 грудня 2015
Нагороджені:
Черговість
Старша нагорода медаль «За зміцнення обороноздатності»
Молодша нагорода медаль «Захиснику України»

Медаль є аналогом нагрудного знаку «За розвиток військового співробітництва», що входив до діючої до 2012 року попередньої системи відзнак Міністерства оборони України.

Історія нагороди

Наказом Міністерства оборони України № 705 від 9 грудня 2015 року були встановлені медалі «За зміцнення обороноздатності», «За розвиток військового співробітництва», «Захиснику України», «За сприяння Збройним Силам України».[1]

Положення про відзнаку

Відзнакою — медаль «За розвиток військового співробітництва» — нагороджуються особи старшого та вищого офіцерського складу, працівники Збройних Сил України, а також інші особи за вагомий внесок у справу розвитку співробітництва у військовій сфері, підтримання миру та дружніх відносин між збройними силами держав.

Протягом календарного року кількість нагороджених не може перевищувати 500 осіб.

Опис відзнаки

  • Медаль виготовляється з жовтого металу і має форму багатопроменевої зірки з розбіжними променями, у центрі якої у круглому медальйоні розміщено емблему Збройних Сил України на тлі стилізованого зображення земної кулі. Медальйон обрамлено вінком з калинових, дубових, лаврових гілок і військових козацьких атрибутів. Вертикальні та горизонтальні промені зірки залито бордовою емаллю.
  • Усі зображення рельєфні.
  • Розмір медалі — 50х50 мм.
  • Зворотний бік медалі плоский, з написом "За розвиток військового співробітництва".
  • Усі зображення і написи рельєфні.
  • Стрічка медалі шовкова муарова бордового кольору з поздовжніми смужками синього, жовтого та блакитного, чорного, зеленого, бордового кольорів. Ширина синьої і жовтої смужок — по 3 мм кожна, блакитної, жовтої, чорної, зеленої та бордової — по 2 мм кожна.

Див. також

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.