Музей технічного прогресу

Музей науки і техніки — музей в Україні в місті Луцьк, де зібрано приклади технічного прогресу, починаючи з найпростіших пристосувань первісних часів і до сьогодення, а також представлений хронограф з ілюстраціями та зразками найважливіших винаходів людства.

Музей технічного прогресу (Луцьк)
Тип музей
Країна  Україна
Розташування  Україна Луцьк
Засновано відкритий у 2013 р.
Директор 2013 р.

Історія

Музей створений 2013 року в Луцьку і розташований в приміщенні спортивно-оздоровчого комплексу «Адреналін Сіті», що спільно з Комп'ютерною Академію «ШАГ» виступив його ініціатором та організатором. Музей створено з просвітницькою метою та метою популяризувати досягнення людства загалом. Завданням музею є збереження майбутнім поколінням раритетних експонатів, що характеризують важливі етапи науково-технічного прогресу.

Все освітлення в музеї виготовлене за світлодіодною технологією, що відповідає трендам енергозбереження.

Вітання з нагоди відкриття в Луцьку Музею технічного прогресу надіслав нобелівський лауреат професор Каліфорнійського університету Джордж Смут, який у 2006 році отримав міжнародну премію[яку?] за досягнення в галузі астрофізики. У вітальному листі він зазначив: «Століття тому поштова кореспонденція прогресувала завдяки коням і кораблям, а тепер у нас є стільникові телефони та інтернет, що надають змогу людям зв'язуватися миттєво. Розвиток технічного прогресу відбувається все швидшими темпами. А тому такий Музей надасть можливість побачити минулі розробки і зрозуміти швидкий темп змін. У майбутньому зміни будуть менш помітні, оскільки це вже будуть нанотехнології і вимагатимуть спеціальних дисплеїв у музеях…».

Експонати


В експозиції музею понад 1500 експонатів, які демонструють найвагоміші етапи історії винаходів людства. Усю колекцію розділено на кілька модулів. Зокрема, експозиції фото- та кінотехніки, обладнання телебачення, зв'язку, друку, а також звукові транслятори, оптика, ЕОМ та інша техніка.

Колекція постійно збільшується, музей приймає експонати у подарунок. Музей розрахований на дорослих та дітей, яким цікаво буде ознайомитися з історією винаходів людства та на власні очі побачити найяскравіші зразки технічного прогресу. Крім того, екскурсовод музею демонструє відвідувачам роботу приладів.

Див. також

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.