Прості люди

Прості люди — це форма пропаганди та логічної помилки.[1] Аргумент простих людей — це той, у якому оратор представляє себе як представник мас, який може зрозуміти і співпереживати проблеми слухача.[2][3]

Найважливішою частиною цього звернення є зображення промовцем себе як людини, яка мала подібний зі слухачем досвід і знає, чому вони можуть бути скептичними або обережними щодо прийняття точки зору оратора. Таким чином доповідач дає слухачам відчуття довіри і комфорту, підштовхує до впевненості, що оратор і аудиторія мають спільні цілі і, таким чином, вони повинні погодитися з доповідачем. Крім того, використання «звичайного фону», наприклад парку чи будівлі, залежно від об'єкта, який рекламується, зазвичай дасть більшу можливість отримати більше клієнтів.

Примітки

  1. Fallacies, University of Maryland 24 Oct 2012.
  2. Jowett, Garth; O'Donnell, Victoria (2006). Propaganda and Persuasion (англ.). SAGE. ISBN 978-1-4129-0897-9.
  3. ESOMBA, STEVE Dr. ADVERTISING AND THE SPREAD OF BUSINESS, DEMOCRACY AND KNOWLEDGE (англ.). Lulu.com. ISBN 978-1-4717-3443-4.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.