Роберт Ленг

Роберт Ленг (англ. Robert J. Lang; 4 травня 1961, Огайо) американський фізик, а також один з видатних майстрів і теоретиків оригамі у світі. Він відомий своїми складними й витонченими моделями, найбільш примітні з них — фігурки комах і тварин. Довгий час вивчав математику оригамі і використання комп'ютера для дослідження теоретичних основ оригамі. Він досяг великих успіхів у застосуванні оригамі до інженерних проблем.

Роберт Ленг
Robert J. Lang
Народився 4 травня 1961(1961-05-04) (60 років)
Огайо, США
Місце проживання Аламо
Країна США
Діяльність фізик, математик
Alma mater Каліфорнійський технологічний інститут
Галузь Фізика, електротехніка
Членство Американське математичне товариство
Нагороди

член Американського математичного товаристваd

Особ. сторінка langorigami.com

 Роберт Ленг у Вікісховищі

Освіта і ранні заняття

Ленг народився в Огайо і виріс в Атланті , Джорджія . У Каліфорнійському технологічному інституті , де він займався своєю дипломною роботою з електротехніки, він зустрів свою майбутню дружину, Діану. Він отримав ступінь магістраелектротехніки в Стенфорді і повернувся в Каліфорнійський технологічний для отримання Ph.D. прикладної фізики з дисертацією на тему «Напівпровідникові лазери: нові геометрії і спектральні властивості.» (Semiconductor Lasers: New Geometries and Spectral Properties.)

Ленг почав працювати в Лабораторії реактивного руху НАСА в 1988. Ленг також працював дослідником в Spectra Diode Labs в Сан-Хосе , Каліфорнія , і в JDS Uniphase , також в Сан-Хосе.

Ленг є автором і співавтором понад 80 публікацій з напівпровідникових лазерів , оптиці , і Мікросхемние оптоелектроніці , і володіє 46 патентами в даних областях.

У 2001 Ленг залишає інженерну діяльність і присвячує весь свій час орігамі. Однак, він все ж не втрачає зв'язку зі своїми фізичними минулим: Роберт є головним редактором Journal of Quantum Electronics і консультантом на неповній ставці з лазерів Cypress Semiconductor.

В даний час Ленг проживає в Аламо , Каліфорнія .

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.