Сан-Фієрро

Сан Фіє́рро (англ. San Fierro) — вигадане місто штату Сан Андреас в світі серії ігор Grand Theft Auto, друге місто, куди потрапляє гравець після Лос-Сантосу. Місто є прототипом реального Сан-Франциско у Каліфорнії. Це найбільш урбанізоване місто із трьох. На південь від міста розташована Гора Чіліад та селище Енджел Пайн; на північ — селище Причал за мостом Гант (прототип Golden Gate Bridge); на північний схід — місцевість Тієрра-Робада (реальна Сьєрра-Невада); на захід і на схід розташоване море. Місто з'єднується з Лос-Сантосом та Лас-Вентурасом автодорогами, залізницею та повітряним сполученням.[1]

Сан-Фієрро
San Fierro
Нічний Сан-Фієрро
Нічний Сан-Фієрро
Основні дані
—?—
Країна США
(у світі альтернативної всесвіту GTA)
Адмінодиниця Сан-Андреас
Населення 800 000 людей
Часовий пояс UTC−6, UTC−7, UTC−8, UTC−9, UTC−12, UTC−11, UTC−4, UTC+10, UTC+12, UTC−5, Samoa Time Zone, Атлантичний стандартний час, Центральний час, Alaska Time Zone, Гірський час, Chamorro Time Zone (Сполучені Штати Америки)
Міська влада
Мапа


Клімат

У Сан-Фієрро дуже часті дощі та зливи. Також вранці та ввечері бувають тумани. Це разом заважає їзді автомобілем чи польоту літаком через обмежену видимість. До того ж, у Тієрра-Робаді час від часу трапляються піщані бурі, які дують у сторону північно-східних районів Сан-Фієрро.

Райони міста

  • Точка батарей
  • Порожнина ялівцю
  • Парадізо
  • Північна Еспланада
  • Східна Еспланада
  • Даунтаун/Фінансовий
  • Висоти Калтона
  • Чайнатаун
  • Пагорб ялівцю
  • Палісадники
  • Санта Флора
  • Мерія
  • Королеви (Квінс)
  • Королівський
  • Східний басейн
  • Дороті
  • Гарсія
  • Хашбері
  • Океанські квартири
  • Сільський клуб Авіспа
  • Холм місіонера
  • Долина Фостера
  • Східний аеропорт

Визначні місця

  1. Міст Гант. Є прототипом Golden Gate Bridge у Сан-Франциско. Міст з'єднує Сан-Фієрро та селище Причал. На мосту функціонує контрольний пост, і всі машини перед в'їздом на міст (їдучи у Причал) чи перед виїздом з мосту зупиняються для сплати мита. Але гравець може його не сплачувати. Міст відмежовує місто від Причалу та місцевості Тієрра-Робада.
  2. Міст Гарвер. Є прототипом San Francisco Bay Bridge. З'єднує Сан-Фієрро та Тієрра-Робаду недалеко від ранчо Торено, Лас-Барранкасу та Форт-Карсону. Поряд із цим мостом також проходить залізничний міст Кінкейд.
  3. Велика гостра будівля. Є прототипом Transamerica Pyramid. Звідти можна подивитися на місто з висоти пташиного польоту. Звідти можна й стрибнути униз із парашутом.
  4. Windy Street. Прототип Lombard Street. Розташована у висотах Калтона.
  5. Точка батарей. Розташована під мостом Гант. Тут знаходиться сутенерський клуб Джиззі.
  6. Квінс.
  7. Мерія міста. Є прототипом реальної мерії у Сан-Франциско. В Сан-Андреасі розташована на заході міста в кінці Квінс.
  8. Холм місіонера.
  9. Долина Фостера.
  10. Слотоавтомати, які лягли в основу дизайну багатьох сучасних закладів.[2]

Та деякі інші.

Транспортне сполучення

Сан-Фієрро — єдине місто у штаті, де присутній міський транспорт. Це трамвай.

Із іншими містами Сан-Фієрро з'єднує залізниця (станція Кренбері, Дороті) та аеропорт Сан-Фієрро.

Автомобільні траси

Через місто проходить три великі автотраси Сан-Андреасу.

  1. Перша бере початок у Лос-Сантосі, потім уздовж берегової лінії простягається на південь штату, проїжджає через селище Сосна янгола, місцевість Уетстоун, повз Гору Чіліад, потім проходить у Сан-Фієрро біля Клубу Авіспа та стадіон міста і переходить у другу автостраду.
  2. Друга автострада бере початок із сільської дороги (Струмок, свалка автомобілів → Холм місіонера → Клуб Авіспа), пролягає через місцевості Долина Фостера, Аеропорт, Дороті (тут до неї прилучається перша автотраса), Східний басейн, потім через міст Гарвер і переходить у третю автостраду.
  3. Третя автострада починається у Фінансовому масиві Сан-Фієрро (у центрі), пролягає через Порожнину ялівцю, потім через Міст Гант, повз селище Причал, їдальню при дорозі, невеличкий будинок, ранчо Торено (тут до неї прилучається друга автострада та над нею проходить міст Кінкейд), протоку, млин, дорогу на Форт Карсон, Кар'єр мисливця та переходить у Перехрестя Блекфілд та кільцеву дорогу Лас-Вентурасу.

Отже, автотрасами із Сан-Фієрро можна доїхати до Лос-Сантосу та до Лас-Вентурасу, а також до невеликих селищ.

Сюжетна лінія у місті

Після сумних подій під перехрестям Малхолланд Карл Джонсон опинився у сільській місцевості. Він продовжує працювати на Тенпенні, а тим часом його товариш Цезар повідомляє, що банда зруйнувалась, і йому загрожує смертельна небезпека. Потім Карл заробляє гроші з Каталіною, працює на Істину (The Truth). Після цього Цезар знайомить Карла з Ву Зі Му, і Карл бере участь у перегонах та виграє Гараж Дороті у Каталіни. Він з Істиною переїздять туди після рейду поліції на поля Істини з марихуаною. Після приїзду він бачить, що гараж покинутий, і кримінальна організація Синдикат Локо постачає Лос-Сантос наркотиками. Очолює синдикат Майк Торено, а його членами є Джиззі Бі, сутенер, банда Сан-Фієрро Рифа, Ті-Боун Мендез та зрадник Райдер. Також Карл дізнається, що Ву Зі Му очолює банду Сан-Фієрро Тріади, яка ворогує з Маунтін Клауд Бойз та в'єтнамську кримінальну організацію. Після додаткових завдань та праці над відновленням гаражу Карл, Цезар та Вузі (Ву Зі Му) вирішують розколоти Синдикат Локо зсередини. Спочатку Карл іде до Джиззі, робить на нього декілька завдань, знайомлячись із Ті-Боун Мендезом та Майком Торено. Потім, впевневшись, що Джиззі не очікує нічого поганого від Карлу, останній атакує його сутенерський нічний клуб. Після масштабної перестрілки Джиззі вбито. Потім він прямує до Пірсу 69, де під час перестрілки Цезаря, банди Баллас, Тріад та банди Сан-Фієрро Рифа вбиває Ті-Боун Мендеза та Райдера. Потім Вузі інформує його про політ Торено на літаку, і Карл збиває літак. І в останню чергу він зруйновує наркотичну лабораторію у Дороті, закінчивши з Синдикатом назавжди. Після цього Карл отримує анонімний дзвінок від «друга», який знає місце перебування Світа і може допомогти. Голос наказує Карлу їхати за міст Гарвер у пустелю. Там він зустрічається з Майком Торено, якого не було в літаку, який сбив Карл. Далі Карл працює на Торено та придбає Покинутий Аеродром. Звідси розпочинається наступний етап у сюжетній лінії гри.[3]

Джерело

Вікі-енциклопедія про гру

  1. published, Joe Donnelly (18 листопада 2021). The San Andreas fog is irrelevant – the setting itself is the star of the GTA Trilogy. gamesradar (англ.). Процитовано 21 січня 2022.
  2. Slotcity — слотоавтомати (укр.).
  3. Here's Why Grand Theft Auto: San Andreas' Arrival on Xbox Game Pass Won't Quite be Perfect. EssentiallySports. 2 листопада 2021. Процитовано 21 січня 2022.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.