Стівен Роберт Ірвін

Стівен Роберт Ірвін (англ. Steve Irwin, 22 лютого 1962 4 вересня 2006) — відомий австралійський натураліст та тележурналіст, автор багатьох фільмів про живу природу, найвідоміші з яких «Crok Files» та «The Crocodile Hunter Diaries». Світову популярність Ірвіну приніс серіал «Мисливець на крокодилів» (The Crocodile Hunter), де він показував різноманітні трюки з кровожерними рептиліями, іноді на межі життя та смерті.

Стівен Роберт Ірвін
англ. Steve Irwin
Ім'я при народженні англ. Stephen Robert Irwin
Прізвисько The Crocodile Hunter
Народився 22 лютого 1962(1962-02-22)[1][2][…]
Upper Ferntree Gullyd, Вікторія
Помер 4 вересня 2006(2006-09-04)[3][1][…] (44 роки)
Batt Reefd, Квінсленд
·знекровленняd
Поховання Australia Zood
Країна  Австралійський Союз
Діяльність сценарист, телеведучий, журналіст, актор, захисник довкілля, бізнесмен, мандрівник-дослідник, герпетолог
Галузь природа
Знання мов англійська
Роки активності 19914 вересня 2006 4 вересня 2006
Magnum opus The Crocodile Hunterd
Батько Боб Ірвінd
Мати Lyn Irwind
У шлюбі з Террі Ірвін
Діти (2) Robert Irwind і Bindi Irwind
Автограф
Нагороди

Queensland Australian of the Year awardd (2004)

зірка на голлівудській Алеї слави

IMDb ID 0410455
Сайт crocodilehunter.com

В одній із передач Стів однією рукою годував крокодила, а в другій — тримав свого місячного сина, усього за метр від роззявленої пащі рептилії.

2004 року йому довелось припинити кілька своїх успішних проєктів після того, як суспільство розкритикувало його ставлення до деяких тварин: зйомки фільмів стали заважати нормальному функціонуванню популяції китів та пінгвінів в Антарктиді.

Трагічно загинув 4 вересня 2006 року під час зйомок фільму про підводний світ Австралії у Національному парку «Великий бар'єрний риф» неподалік міста Порт-Дуглас. За словами очевидців, Стіва під час занурення вдарив у груди величезний скат-шипохвіст проколовши серце і легені. Гелікоптер з бригадою медиків прибув на найближчий острів, куди після 30-хвилинного рейсу було доставлено тіло Ірвіна, але лише для того, щоб засвідчити смерть чоловіка.[4] Інцидент зі скатом був зафіксований на плівку, але усі копії було знищено за запитом родини загиблого.

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.