СуперМакҐрубер

«СуперМакҐрубер» (англ. MacGruber) — кінокомедія 2010 року, заснована на серії скетчів Saturday Night Live про секретного агента МакҐрубера, режисером якої був Йорма Такконе. Об'єктом пародії був серіал про таємного агента Макгайвера.

СуперМакҐрубер
MacGruber
Жанр бойовик
комедія
Режисер Йорма Такконе
Продюсер Ерін Девід
Джон Голдвін
Сценарист Вілл Форте
Джон Соломон
Йорма Такконе
На основі MacGruberd
У головних
ролях
Вілл Форте
Крістен Віг
Раян Філліпп
Вел Кілмер
Пауерс Бут
Майя Рудольф
Різ Койро
Енді МакКензі
Джаспер Коул
Тімоті В. Мерфі
Оператор Брендон Трост
Композитор Matthew Comptond
Кінокомпанія Relativity Media
Rogue Pictures
Дистриб'ютор Universal Pictures, Netflix і FandangoNow
Тривалість 99 хвилин
Мова англійська
Країна  США
Рік 2010
Дата виходу 15 травня (світ)
29 травня Росія
Кошторис 10 млн. $
IMDb ID 1470023
macgruber.com

Зміст

Планета під загрозою знищення, Вашингтон у небезпеці: божевільний Дітер ось-ось висадить Білий Дім за допомогою вкраденої ядерної боєголовки. Армії і спецслужби всіх держав опускають руки. Хто ж врятує світ? Звичайно МакҐрубер! Колишній суперагент, що залишив суєтний світ заради самоти в одному з монастирів Еквадору, знову виходить на стежку війни. Повний телепень МакҐрубер — єдина й остання надія Америки, та й усього людства.

Ролі

Реакція критики

Фільм отримав середні відгуки в Америці.

Складальник рецензій Rotten Tomatoes повідомив про те, що 49 % критиків дали картині позитивні оцінки, на основі 84 оглядів, з середнім балом 5,2/10. Metacritic дає фільму 44 бали з 100 на основі 21 отзыва.

Незважаючи на велику кількість фекально-генітального гумору, «Супер МакГрубер» залишається в пам'яті зовсім не цим. Адже він відноситься до того типу глузувань, які, хоч і виглядають злими, на ділі просякнуті щирою любов'ю до пародіруемого предмету.

 — пише Дар'я Горячева в Газета.ру

Всі жарти точні і дотепні, але від кожної залишається змішане відчуття: ти присутній чи то в цирку ліліпутів, чи то при побитті немовлят. Ржать над таким в голос якось не дуже. Втім, передбачаючи розгубленість залу, сценаристи видають солідний аванс - ще в пролозі ми бачимо, як російська спецназівець репетує у рацію: «Відповідай, вомбат!» І, схоже, це не позивний.

 — пише Василь Корецький в журналі TimeOut.


Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.