Школа № 173 (Київ)

Середня загальноосвітня школа № 173 м. Києва відкрилася 1 вересня 1961 року і була розрахована на 600 місць, у складі 10—11 класів. До 1991 року носила ім’я В. Я. Чубаря.

Спеціалізована школа №173
Тип Спеціалізована школа
Країна Україна
Розташування Київ
Солом'янський район
геокоординати не задано: 421866 ·R (Київ, Солом'янський район)
Девіз Ми навчаємося не для школи, а для життя.
Засновано 1961
Директор Януш Ірина Володимирівна
Вартість навчання Безкоштовно
Мова навчання Українська
Адреса пр. Відрадний, 20
Сайт school173.com.ua

У 1967 році школа отримала статус фізико-математичної.

У 1985 році була здійснена добудова на 420 місць. Типова для радянських часів П-подібна будівля стала квадратною, утворився внутрішній двір. З’явилися кабінети обчислювальної техніки й природознавчого циклу. У цьому ж році було створено шкільний обчислювальний центр, що дало змогу перейти на профільне вивчення основ інформатики та програмування. На базі обчислювального центру школа брала участь в експериментальних проектах «Пілотної школи» та прикладної економіки.

На базі школи № 173 Міністерство освіти проводило цілий ряд педагогічних експериментів. Центральний і міський інститути вдосконалення кваліфікації вчителів і керівних кадрів організовували заняття-семінари.

Школа входила до складу шкіл, які відвідували делегації з різних союзних республік колишнього СРСР та іноземні делегації з США, Великої Британії, Франції, ФРН. З 1970 року школа підтримує тісні зв’язки з Національним авіаційним університетом (колишній Київський інститут інженерів цивільної авіації): на базі школи працювали профільні класи цього ВНЗ.

З 1998 року школа має статус спеціалізованої з поглибленим вивченням англійської мови.

В 1991 році було відкрито шкільний музей бойової слави 46-ї гвардійської Червонопрапорної артилерійської бригади, де зібрані унікальні військові речі, документи, фотографії, листи воєнних років.

У спеціалізованій школі № 173 поглиблено вивчається англійська мова з 1-го класу, друга мова — німецька, вивчається з 5-го класу. Працюючи за сучасними навчальними комплексами видавництва «Pearson», впроваджуючи на уроках новітні технології, вчителі англійської мови здійснюють підготовку учнів до ЗНО уже з 3-го класу.

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.