Юріївське золоторудне родовище

Юріївське золоторудне родовище золоторудне в Середньому Подніпров'ї.

Юріївське золоторудне родовище

Загальний опис

Золотовмісна руда — вкраплена, сульфідного типу, з невеликою масовою часткою арсену, представленого в руді арсенопіритом. Руди Юріївського родовища подібні з рудами Клинцівського золоторудного родовища. Золото представлене у вигляді окремих пластинок у половинках керна, у дробленому матеріалі — жовтого, зеленувато-жовтого кольору, іноді з темною мінливістю, розміром 0,01 — 0,2 мм, рідко 0,4 мм і більше. Форма золота пластинчаста, рідко кристалики (октаедри). Золото утворює зростки з біотитом, кварцом і плагіоклазом, а також із сульфідами й оксидами заліза. Пробність золота 620—940.

У матеріалі крупністю –0,074 мм (95 %) вільне золото становить 38,7 %, у зростках 12,5 %, інше пов'язане з мінералами-носіями.

Використання гравітаційно-флотаційної схеми з високоградієнтною магнітною сепарацією гравітаційного концентрату, дозволяє одержати концентрати с масовою часткою золота до 130 г/т. В магнітному продукті масова частка золота становить 26,6 г/т, при його вилученні 10 %.

Див. також

Джерела

Гірничий енциклопедичний словник : у 3 т. / за ред. В. С. Білецького. Д. : Східний видавничий дім, 2004. — Т. 3. — 752 с. — ISBN 966-7804-78-X.

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.